Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Етьєн Шевальє завдає удар у відповідь
<p><strong>Палка помста Олівії триває. Вона не змогла вбити Етьєна Шевальє, сподіваючись, що параліч – кращий спосіб зруйнувати його життя. Але дівчина помилялася... Тепер ватажок мафії у Французькій Рив'єрі починає відплачувати їй тією самою монетою.</strong></p><p>У серіалі Палка помста 2 сезон 1 серія, ефір СТБ від 09.11.2018, люди Етьєна виходять на слід сім'ї, яка ще залишилася в Олівії, – рідної тітки та німої дочки Лу. Емма-Олівія дзвонить їм і благає сховатися доти, поки вона сама до них не приїде. Але цьому не судилося збутися. Коли героїня 1 серії Палка помста дістається до будинку – виявляє спливаючу кров'ю тітку. А маленьку Лу викрали... Усе, що встигає їй сказати родичка перед смертю – у вбивці було татуювання на руці.</p><p>Олівія розуміє, що її відплата зайшла занадто далеко та обернулася проти неї. У серіалі Палка помста 1 серія 2 сезону Етьєн розкриває карти: він знає, що героїня насправді Емма Фортюні. Чоловік хоче запроторити її до в'язниці, підставивши у справі про вбивство рідної тітки, а внучку Лу ростити поруч із собою і кожного дня вселяти їй ненависть до власної матері.</p><p>Він загрожує дівчині в картині Палка помста 09.11.2018, якщо вона піде в поліцію – він уб’є Лу, не дивлячись на родинні зв’язки.</p><p>Правоохоронні органи очікувано підозрюють у вбивстві Олівію. Вона біжить і просить допомоги у знайомого журналіста, щоб сховатися та знайти справжнього винного. Він піднімає старі зв'язки Шевальє і знаходить людину з татуюванням – Луї Гаспара. Разом вони підозрюють, що саме Гаспар утримує в себе Лу. У 1 серії 2 сезону серіалу СТБ Палка помста Олівія звертається до Полін – помічника лейтенанта Легоффа. Вона просить дівчину захистити власну дочку.</p><p>У цей час Етьєн Шевальє домовляється з Пенелопою. Про що? І як вона змусила його пробачити себе за зраду?</p><p><strong>Дивись онлайн серіал </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zhguchaya-mest/sezon-2" target="_blank"><strong>Палка помста 2 сезон</strong></a><strong> 1 серія від 06.11.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p>

Етьєн Шевальє завдає удар у відповідь

Етьєн Шевальє завдає удар у відповідь

Палка помста Олівії триває. Вона не змогла вбити Етьєна Шевальє, сподіваючись, що параліч – кращий спосіб зруйнувати його життя. Але дівчина помилялася... Тепер ватажок мафії у Французькій Рив'єрі починає відплачувати їй тією самою монетою.

У серіалі Палка помста 2 сезон 1 серія, ефір СТБ від 09.11.2018, люди Етьєна виходять на слід сім'ї, яка ще залишилася в Олівії, – рідної тітки та німої дочки Лу. Емма-Олівія дзвонить їм і благає сховатися доти, поки вона сама до них не приїде. Але цьому не судилося збутися. Коли героїня 1 серії Палка помста дістається до будинку – виявляє спливаючу кров'ю тітку. А маленьку Лу викрали... Усе, що встигає їй сказати родичка перед смертю – у вбивці було татуювання на руці.

Олівія розуміє, що її відплата зайшла занадто далеко та обернулася проти неї. У серіалі Палка помста 1 серія 2 сезону Етьєн розкриває карти: він знає, що героїня насправді Емма Фортюні. Чоловік хоче запроторити її до в'язниці, підставивши у справі про вбивство рідної тітки, а внучку Лу ростити поруч із собою і кожного дня вселяти їй ненависть до власної матері.

Він загрожує дівчині в картині Палка помста 09.11.2018, якщо вона піде в поліцію – він уб’є Лу, не дивлячись на родинні зв’язки.

Правоохоронні органи очікувано підозрюють у вбивстві Олівію. Вона біжить і просить допомоги у знайомого журналіста, щоб сховатися та знайти справжнього винного. Він піднімає старі зв'язки Шевальє і знаходить людину з татуюванням – Луї Гаспара. Разом вони підозрюють, що саме Гаспар утримує в себе Лу. У 1 серії 2 сезону серіалу СТБ Палка помста Олівія звертається до Полін – помічника лейтенанта Легоффа. Вона просить дівчину захистити власну дочку.

У цей час Етьєн Шевальє домовляється з Пенелопою. Про що? І як вона змусила його пробачити себе за зраду?

Дивись онлайн серіал Палка помста 2 сезон 1 серія від 06.11.2018 на сайті Teleportal.ua.