Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Операція з порятунку Лу Фортюні
<p><strong>Олівія намагається врятувати свою дочку Лу з полону, але звільнення не проходить гладко, і дівчинка зникає серед високогір'я. А новий капітан жандармерії вже наступає на п'яти головної героїні.</strong></p><p>Лу вдається втекти від кривдників у серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zhguchaya-mest/sezon-2" target="_blank">Палка помста 2 сезон</a> 2 серія, ефір СТБ від 09.11.2018, але йти їй нікуди, вона не знає точного напрямку та тільки блукає по чагарниках. У цей час Олівія сперечається з Алексом – він не розуміє, куди в черговий раз поспішає його кохана. Емма загнана в кут і їй доводиться розповісти синові свого ворога, що Лу – його рідна дочка. Він шокований і відпускає її на пошуки...</p><p>У 2 серії Палкої помсти не одна Емма-Олівія намагається знайти доньку, німу дівчинку також шукає Луї Гаспар, який утримував її в неволі, і поліція за наводкою Полін. Алекс, що прийшов до тями, теж вирушає в дорогу, але невдало зустрічає на своєму шляху правоохоронні органи. Капітан Карадек не вірить в збіги та затримує хлопця.</p><p><strong>Палка помста 2 серія: Олівія хоче здатися?</strong></p><p>Після декількох годин марних пошуків героїня вирішує здатися владі, а замість – вимагати повернення її дочки в безпеку. Капітан Карадек вважає, що в Емми-Олівії є на Алекса компромат, тому він їй допомагає, або хлопець – її спільник. Детектив влаштовує їм очну ставку.</p><p>Дивись у серіалі Палка помста 09.11.2018, як пройшов слідчий експеримент жандармів у будинку вбитої Беатріс Ле Клерк. Що знайшов Карадек у цьому будинку? Яким чином дізнався таємниці Олівії? І що вирішив із ними зробити?</p><p>У неволі сильна й незалежна Олівія залишатися не збиралася. Незабаром вона імітує напад і збігає з лікарні. Що чекає героїв далі?</p><p><strong>Дивись онлайн серіал адаптований СТБ Палка помста 2 сезон 2 випуск від 09.11.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zhguchaya-mest/sezon-2/seriya-1" target="_blank"><strong>Палка помста 2 сезон 1 серія</strong></a><strong>.</strong></p>

Операція з порятунку Лу Фортюні

Операція з порятунку Лу Фортюні

Олівія намагається врятувати свою дочку Лу з полону, але звільнення не проходить гладко, і дівчинка зникає серед високогір'я. А новий капітан жандармерії вже наступає на п'яти головної героїні.

Лу вдається втекти від кривдників у серіалі Палка помста 2 сезон 2 серія, ефір СТБ від 09.11.2018, але йти їй нікуди, вона не знає точного напрямку та тільки блукає по чагарниках. У цей час Олівія сперечається з Алексом – він не розуміє, куди в черговий раз поспішає його кохана. Емма загнана в кут і їй доводиться розповісти синові свого ворога, що Лу – його рідна дочка. Він шокований і відпускає її на пошуки...

У 2 серії Палкої помсти не одна Емма-Олівія намагається знайти доньку, німу дівчинку також шукає Луї Гаспар, який утримував її в неволі, і поліція за наводкою Полін. Алекс, що прийшов до тями, теж вирушає в дорогу, але невдало зустрічає на своєму шляху правоохоронні органи. Капітан Карадек не вірить в збіги та затримує хлопця.

Палка помста 2 серія: Олівія хоче здатися?

Після декількох годин марних пошуків героїня вирішує здатися владі, а замість – вимагати повернення її дочки в безпеку. Капітан Карадек вважає, що в Емми-Олівії є на Алекса компромат, тому він їй допомагає, або хлопець – її спільник. Детектив влаштовує їм очну ставку.

Дивись у серіалі Палка помста 09.11.2018, як пройшов слідчий експеримент жандармів у будинку вбитої Беатріс Ле Клерк. Що знайшов Карадек у цьому будинку? Яким чином дізнався таємниці Олівії? І що вирішив із ними зробити?

У неволі сильна й незалежна Олівія залишатися не збиралася. Незабаром вона імітує напад і збігає з лікарні. Що чекає героїв далі?

Дивись онлайн серіал адаптований СТБ Палка помста 2 сезон 2 випуск від 09.11.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Палка помста 2 сезон 1 серія.