Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Втеча з в'язниці та нова пристрасть Шевальє
<p>Життя Олівії-Емми знову під загрозою. Вона дізналася, що хтось замовив її вбивство...</p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zhguchaya-mest/sezon-2" target="_blank">Палка помста 2 сезон</a> 4 серія ефір СТБ від 09.11.2018 Олівія знову опинилася в небезпеці. Хтось хоче вбити її і обставити все, як випадковість. Хіба мало трапляється незрозумілих смертей серед ув'язнених? Але у самій Олівії інші плани. Історія безстрашної жінки триває в серіалі Палка помста 2 сезон!</p><p>Капітан поліції Карадек впевнився в тому, що Емма Фортюні - божевільна, адже тільки божевільна могла готувати помсту цілих десять років. І все-таки офіцер може зрозуміти прагнення Олівії повернути свою дочку, адже він і сам - батько. У нього зовсім не ідеальні стосунки зі своїми дітьми, до того ж дружина намагається обібрати його до нитки. У пошуках маленької Лу поліцейські вишли на слід Луї Гаспара... Слідкуйте за розвитком сюжету в серіалі Палка помста 2 сезон 4 серія.</p><p><strong>Олександр приїхав у в'язницю на побачення з Олівією. Тепер у них є спільна мета - знайти свою дочку.</strong></p><p>Пошуки ускладнюються тим, що Алекс повинен ховатися від власної сім'ї. Він доводить батькові і брата, що вважає свою кохану ненормальною. Етьєн вірить улюбленому синові, а ось його вірна помічниця і Луї не поспішають довіряти коханому Емми Фортюн.</p><p>Найбільшою загрозою Пенелопа вважає маленьку Лу: Етьєн Шевальє збожеволів через дівчинку!</p><p>Він хоче ростити доньку Олівії, як свою власну. Заради неї він знову хоче почати ходити. Всі його думки сконцентрувалися на дівчинці... Невже Пенелопа ревнує Етьєна до дитини? Дивіться у серіалі Палка помста 2 сезон 4 серія.</p><p>Зустріч з Олександром надала Олівії сил: вона придумала план втечі з в'язниці.</p><p><strong>Вона подзвонила капітану Карадеку і повідомила, що... це вона убила свою дочку! І вона готова показати поліцейським, де заховала тіло.</strong></p><p>Слідчі забрали Олівію із в'язниці, щоб та провела їх на місце. Тепер у неї з'явився шанс... Не пропустіть подробиці втечі в серіалі Палка помста 2 сезон 4 серія ефір СТБ від 09.11.2018 на сайті Teleportal.ua!</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zhguchaya-mest/sezon-2/seriya-3" target="_blank">Палка помста 2 сезон 3 серія</a></p>

Втеча з в'язниці та нова пристрасть Шевальє

Втеча з в'язниці та нова пристрасть Шевальє

Життя Олівії-Емми знову під загрозою. Вона дізналася, що хтось замовив її вбивство...

У серіалі Палка помста 2 сезон 4 серія ефір СТБ від 09.11.2018 Олівія знову опинилася в небезпеці. Хтось хоче вбити її і обставити все, як випадковість. Хіба мало трапляється незрозумілих смертей серед ув'язнених? Але у самій Олівії інші плани. Історія безстрашної жінки триває в серіалі Палка помста 2 сезон!

Капітан поліції Карадек впевнився в тому, що Емма Фортюні - божевільна, адже тільки божевільна могла готувати помсту цілих десять років. І все-таки офіцер може зрозуміти прагнення Олівії повернути свою дочку, адже він і сам - батько. У нього зовсім не ідеальні стосунки зі своїми дітьми, до того ж дружина намагається обібрати його до нитки. У пошуках маленької Лу поліцейські вишли на слід Луї Гаспара... Слідкуйте за розвитком сюжету в серіалі Палка помста 2 сезон 4 серія.

Олександр приїхав у в'язницю на побачення з Олівією. Тепер у них є спільна мета - знайти свою дочку.

Пошуки ускладнюються тим, що Алекс повинен ховатися від власної сім'ї. Він доводить батькові і брата, що вважає свою кохану ненормальною. Етьєн вірить улюбленому синові, а ось його вірна помічниця і Луї не поспішають довіряти коханому Емми Фортюн.

Найбільшою загрозою Пенелопа вважає маленьку Лу: Етьєн Шевальє збожеволів через дівчинку!

Він хоче ростити доньку Олівії, як свою власну. Заради неї він знову хоче почати ходити. Всі його думки сконцентрувалися на дівчинці... Невже Пенелопа ревнує Етьєна до дитини? Дивіться у серіалі Палка помста 2 сезон 4 серія.

Зустріч з Олександром надала Олівії сил: вона придумала план втечі з в'язниці.

Вона подзвонила капітану Карадеку і повідомила, що... це вона убила свою дочку! І вона готова показати поліцейським, де заховала тіло.

Слідчі забрали Олівію із в'язниці, щоб та провела їх на місце. Тепер у неї з'явився шанс... Не пропустіть подробиці втечі в серіалі Палка помста 2 сезон 4 серія ефір СТБ від 09.11.2018 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Палка помста 2 сезон 3 серія