Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Син проти батька: розкол у сім'ї Шевальє
<p><strong>Етьєн дізнався про зраду Олександра. Він шкодує, що неправильно виховав свого сина, і приймає найважче рішення у своєму житті...</strong></p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zhguchaya-mest/sezon-2" target="_blank">Палка помста 2 сезон</a> 5 серія ефір СТБ від 09.11.2018 Етьєн досі прикутий до інвалідного крісла. Для нього навіть випити кави - це випробування. Зрада Олександра стала для нього справжнім ударом. Етьєн не може допустити, щоб Алекс відібрав у нього Лу. Тому він приймає єдино можливе, на його думку, рішення: сина потрібно вбити.</p><p>Шевальє наказав своєму вірному другові Гаспару Луї. Той запросив Олександра в похід, щоб обставити справу по-тихому. Але Алекс вже відчув небезпеку... Слідкуйте за розвитком історії в серіалі Палка помста 2 сезон.</p><p>Поліція продовжує розслідувати справу Емми-Олівії. Капітан Карадек дізнався, що смерть сім'ї Фортюні замовила Пенелопа, але поки що у нього немає доказів.</p><p>Поліцейські приїхали до будинку Шевальє, щоб поговорити із Олександром. Вони підозрюють, що саме він убив Жоріса. Дивіться в серіалі Палка помста 2 сезон 5 серія, що дізналися детективи.</p><p>Думки офіцерів щодо Олівії розділилися. Полін намагається переконати капітана Карадека в тому, що Емма-Олівія - скоріше жертва, ніж злочинниця. Капітану важко повірити в це, особливо після того, як Олівія взяла його у заручники. Пошуки втікачки привели Карадека до подруги Олівії Луїзи. Дивіться в серіалі Палка помста 2 сезон 5 серія ефір СТБ від 09.11.2018 на сайті Teleportal.ua, який несподіваний поворот очікував доблесного поліцейського.</p><p>Олівія і Олександр дізналися, де знаходиться їхня дочка. Виявляється, таємниче «Сезаре» - це назва школи, в якій навчався Етьєн. Олівія під хибним приводом зустрілася з директоркою навчального закладу, яка провела їй персональну екскурсію.</p><p>Дізнайтеся в продовженні серіалу Палка помста 2 сезон, як Олівія і Олександр рятували свою доньку!</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zhguchaya-mest/sezon-2/seriya-4" target="_blank">Палка помста 2 сезон 4 серія</a></p>

Син проти батька: розкол у сім'ї Шевальє

Син проти батька: розкол у сім'ї Шевальє

Етьєн дізнався про зраду Олександра. Він шкодує, що неправильно виховав свого сина, і приймає найважче рішення у своєму житті...

У серіалі Палка помста 2 сезон 5 серія ефір СТБ від 09.11.2018 Етьєн досі прикутий до інвалідного крісла. Для нього навіть випити кави - це випробування. Зрада Олександра стала для нього справжнім ударом. Етьєн не може допустити, щоб Алекс відібрав у нього Лу. Тому він приймає єдино можливе, на його думку, рішення: сина потрібно вбити.

Шевальє наказав своєму вірному другові Гаспару Луї. Той запросив Олександра в похід, щоб обставити справу по-тихому. Але Алекс вже відчув небезпеку... Слідкуйте за розвитком історії в серіалі Палка помста 2 сезон.

Поліція продовжує розслідувати справу Емми-Олівії. Капітан Карадек дізнався, що смерть сім'ї Фортюні замовила Пенелопа, але поки що у нього немає доказів.

Поліцейські приїхали до будинку Шевальє, щоб поговорити із Олександром. Вони підозрюють, що саме він убив Жоріса. Дивіться в серіалі Палка помста 2 сезон 5 серія, що дізналися детективи.

Думки офіцерів щодо Олівії розділилися. Полін намагається переконати капітана Карадека в тому, що Емма-Олівія - скоріше жертва, ніж злочинниця. Капітану важко повірити в це, особливо після того, як Олівія взяла його у заручники. Пошуки втікачки привели Карадека до подруги Олівії Луїзи. Дивіться в серіалі Палка помста 2 сезон 5 серія ефір СТБ від 09.11.2018 на сайті Teleportal.ua, який несподіваний поворот очікував доблесного поліцейського.

Олівія і Олександр дізналися, де знаходиться їхня дочка. Виявляється, таємниче «Сезаре» - це назва школи, в якій навчався Етьєн. Олівія під хибним приводом зустрілася з директоркою навчального закладу, яка провела їй персональну екскурсію.

Дізнайтеся в продовженні серіалу Палка помста 2 сезон, як Олівія і Олександр рятували свою доньку!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Палка помста 2 сезон 4 серія