Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Зникла наречена

Сезон 1

Анна Твардовська готується до весілля з чоловіком своєї мрії, але найщасливіший день закінчується містичним зникненням нареченої. Які інтриги плетуть друзі головної героїні? І хто винний у її викраденні?

Зникла наречена

Анна Твардовська готується до весілля з чоловіком своєї мрії, але найщасливіший день закінчується містичним зникненням нареченої. Які інтриги плетуть друзі головної героїні? І хто винний у її викраденні?


Сюжет найзагадковішої детективної мелодрами 2019 року

«Зникла наречена» (2019) – новий серіал СТБ, який розкаже історію про те, як найщасливіший день для головної героїні Анни Твардовської неочікувано завершиться загадковою трагедією. Анна – красива й успішна жінка, яка в першу шлюбну ніч безслідно зникає за містичних обставин. Те, що спочатку було схоже на нещасний випадок, зовсім скоро стане кваліфікуватися слідством як умисне вбивство. Кому головна героїня мелодрами «Зникла наречена» перейшла дорогу? Які секрети зберігає її нова родина? Дізнайтеся, подивившись усі серії нового серіалу СТБ.


Ліза, донька зниклої безвісти Анни, хоче докопатися до правди та розпочинає власне розслідування. Дуже швидко дівчина розкриває неочікувані таємниці із життя своєї матері та її оточення. Виявляється, в ідеальній та щасливій, на перший погляд, родині наявні приховані конфлікти. У майбутнього чоловіка Анни є доросла донька, яка зовсім не рада новій мачусі, і не хоче, щоб тато з нею одружувався. А подруги головної героїні заздрять успіху та щасливому коханню жінки і всіляко намагаються спокусити її чоловіка. Невже хтось із найближчого оточення причетний до викрадення Анни? Дізнайтеся вже цієї осені!


Акторський склад нової детективної мелодрами від СТБ

Головні ролі в серіалі «Зникла наречена» 2019 отримали відомі актори, які вже встигли запасти в серце глядачам. Серед них:


«Зникла наречена»: дата виходу в ефір і кількість серій

Зануритися у загадковий світ найщасливішого дня у житті кожної жінки та розкрити таємницю містичного зникнення головної героїні глядачі зможуть восени 2019-го. Прем’єра 8-серійного серіалу «Зникла наречена» відбудеться 25 листопада. Дивитися онлайн усі серії загадкової мелодрами можна на сайті Teleportal.ua відразу після ефіру на каналі СТБ.


Знімальна група 8-серійної мелодрами «Зникла наречена»

Виробництво: Artforms Production

Режисерка-постановниця: Майя Сомова

Оператор-постановник: Роман Нижник