Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Передсмертна записка Анни та нова директорка холдингу Твардовських
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/znykla-narechena">«Зникла наречена»</a> 2 серія від 25.11.2019 тривають пошуки Анни Твардовської. У всіх новинах повідомляють про загадкове зникнення директора будівельного холдингу. Найбільше схвильована Варвара Тимофіївна. Колишня свекруха не може пробачити Анні, що вона не залишила заповіту та не підписала шлюбний контракт із Дмитром. Чи не захоче чоловік зазіхнути на бізнес Твардовських? Дізнайтеся у 2 серії серіалу «Зникла наречена».</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>З болота дістали тіло жінки. Воно було дуже спотворене, оскільки пролежало на дні більше тижня. Проте експертизі вдалося встановити особу потерпілої: нею виявилася Світлана – колишня дружина Дмитра. На тілі жертви було знайдено поясок Анни. Невже головна героїня серіалу «Зникла наречена» вирішила у такий спосіб позбутися набридливої конкурентки? А потім втекла, щоб уникнути покарання?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Самогубство Анни Твардовської</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У соціальній мережі на сторінці Анни з’являється прощальний лист від її імені. У ньому жінка зізнається, що саме вона вбила Світлану Бєлову. Анна просить вибачення у рідних за свій вчинок. З таким гріхом на душі жити неможливо, тому вона вирішила накласти на себе руки… Як відреагували родичі на передсмертну записку? Дивіться онлайн у 2 серії детективної мелодрами «Зникла наречена».</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Іван Платонов повернувся в холдинг Твардовських</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Колишнього партнера Анни по бізнесу випустили з в’язниці. Чоловік дав офіційні свідчення, що саме Анна Твардовська змушувала його діяти незаконно. Після перегляду справи чоловіка виправдали, і Варвара Тимофіївна запропонувала йому повернутися в холдинг, а також зробила своєю правою рукою. Чи не пошкодує жінка про такий легковажний вчинок? Яку гру вона затіяла? Дізнайтеся просто зараз – дивіться онлайн серіал «Зникла наречена» 2 серія від 25.11.2019 на сайті Teleportal.ua.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><meta charset="utf-8"><span>Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/znykla-narechena/sezon-1/vypusk-1">«Зникла наречена» 1 серія</a>.</span></p>

Передсмертна записка Анни та нова директорка холдингу Твардовських

Передсмертна записка Анни та нова директорка холдингу Твардовських

У серіалі «Зникла наречена» 2 серія від 25.11.2019 тривають пошуки Анни Твардовської. У всіх новинах повідомляють про загадкове зникнення директора будівельного холдингу. Найбільше схвильована Варвара Тимофіївна. Колишня свекруха не може пробачити Анні, що вона не залишила заповіту та не підписала шлюбний контракт із Дмитром. Чи не захоче чоловік зазіхнути на бізнес Твардовських? Дізнайтеся у 2 серії серіалу «Зникла наречена».

З болота дістали тіло жінки. Воно було дуже спотворене, оскільки пролежало на дні більше тижня. Проте експертизі вдалося встановити особу потерпілої: нею виявилася Світлана – колишня дружина Дмитра. На тілі жертви було знайдено поясок Анни. Невже головна героїня серіалу «Зникла наречена» вирішила у такий спосіб позбутися набридливої конкурентки? А потім втекла, щоб уникнути покарання?

 

Самогубство Анни Твардовської

У соціальній мережі на сторінці Анни з’являється прощальний лист від її імені. У ньому жінка зізнається, що саме вона вбила Світлану Бєлову. Анна просить вибачення у рідних за свій вчинок. З таким гріхом на душі жити неможливо, тому вона вирішила накласти на себе руки… Як відреагували родичі на передсмертну записку? Дивіться онлайн у 2 серії детективної мелодрами «Зникла наречена».

 

Іван Платонов повернувся в холдинг Твардовських

Колишнього партнера Анни по бізнесу випустили з в’язниці. Чоловік дав офіційні свідчення, що саме Анна Твардовська змушувала його діяти незаконно. Після перегляду справи чоловіка виправдали, і Варвара Тимофіївна запропонувала йому повернутися в холдинг, а також зробила своєю правою рукою. Чи не пошкодує жінка про такий легковажний вчинок? Яку гру вона затіяла? Дізнайтеся просто зараз – дивіться онлайн серіал «Зникла наречена» 2 серія від 25.11.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн серіал «Зникла наречена» 1 серія.