Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ірина закохана у Дмитра вже більше 20 років?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/znykla-narechena">«Зникла наречена»</a> 3 серія від 26.11.2019 Ірина розповість глядачам, хто вона насправді.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Після школи Іра навчалася в медичному училищі, яке закінчила з відзнакою. Вона мріяла стати великим лікарем і вилікувати свого тата. Але одного дня життя дівчини перевернулося з ніг на голову. Дізнайтеся у 3 серії серіалу «Зникла наречена», що завадило їй досягти своєї цілі?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Після медичного училища Іра Ковальчук працювала медсестрою. Одного разу в лікарню потрапив Дмитро Бєлов – тоді ще молодий художник, який мріяв стати архітектором. Поки Ірина доглядала за хворим, між ними спалахнула іскра. Чому кохання з першого погляду закінчилося для Іри страшною трагедією? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться онлайн серіал «Зникла наречена» 3 серія від 26.11.2019 на сайті Teleportal.ua.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/znykla-narechena/sezon-1/vypusk-2">«Зникла наречена» 2 серія</a>.</span></p>

Ірина закохана у Дмитра вже більше 20 років?

Ірина закохана у Дмитра вже більше 20 років?

У серіалі «Зникла наречена» 3 серія від 26.11.2019 Ірина розповість глядачам, хто вона насправді.

Після школи Іра навчалася в медичному училищі, яке закінчила з відзнакою. Вона мріяла стати великим лікарем і вилікувати свого тата. Але одного дня життя дівчини перевернулося з ніг на голову. Дізнайтеся у 3 серії серіалу «Зникла наречена», що завадило їй досягти своєї цілі?

Після медичного училища Іра Ковальчук працювала медсестрою. Одного разу в лікарню потрапив Дмитро Бєлов – тоді ще молодий художник, який мріяв стати архітектором. Поки Ірина доглядала за хворим, між ними спалахнула іскра. Чому кохання з першого погляду закінчилося для Іри страшною трагедією? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться онлайн серіал «Зникла наречена» 3 серія від 26.11.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн серіал «Зникла наречена» 2 серія.