Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Передчасні пологи Анни: чи виживе жінка?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/znykla-narechena">«Зникла наречена»</a> 4 серія від 26.11.2019 правоохоронці офіційно припинили пошуки Анни, а слідчого, який вів справу Твардовської, усунули з посади. Зрадівши такій новині, Варвара Тимофіївна подала позов до суду, щоб її колишню невістку офіційно визнали мертвою. Свекруха впевнена, що зовсім скоро управління будівельним холдингом перейде в її руки. Чи вдасться жінці задумане? Дізнайтеся в 4 серії серіалу «Зникла наречена».</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Анна добре почувається і повноцінно харчується, але у неї починаються передчасні пологи. Свєта не встигає вчасно приїхати, тому Женя самостійно контролює процес і перерізає пуповину. Дитина народжується здоровою, але Анна не подає ознак життя. Невже жінка померла? Що буде з маленькою дитиною? Дивіться онлайн у 4 серії серіалу «Зникла наречена» на Телепорталі.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/znykla-narechena/sezon-1/vypusk-3">«Зникла наречена» 3 серія</a>.</span></p>

Передчасні пологи Анни: чи виживе жінка?

Передчасні пологи Анни: чи виживе жінка?

У серіалі «Зникла наречена» 4 серія від 26.11.2019 правоохоронці офіційно припинили пошуки Анни, а слідчого, який вів справу Твардовської, усунули з посади. Зрадівши такій новині, Варвара Тимофіївна подала позов до суду, щоб її колишню невістку офіційно визнали мертвою. Свекруха впевнена, що зовсім скоро управління будівельним холдингом перейде в її руки. Чи вдасться жінці задумане? Дізнайтеся в 4 серії серіалу «Зникла наречена».

Анна добре почувається і повноцінно харчується, але у неї починаються передчасні пологи. Свєта не встигає вчасно приїхати, тому Женя самостійно контролює процес і перерізає пуповину. Дитина народжується здоровою, але Анна не подає ознак життя. Невже жінка померла? Що буде з маленькою дитиною? Дивіться онлайн у 4 серії серіалу «Зникла наречена» на Телепорталі.

Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн серіал «Зникла наречена» 3 серія.