Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Анна повертається з мертвих
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/znykla-narechena">«Зникла наречена»</a> 5 серія від 27.11.2019 історія Анни триває</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Жінці пощастило: Женя викопав неглибоку могилу, тому вона змогла вибратися з-під землі. Аня відразу усвідомила, що з нею немає дитини... Незважаючи на жахливий стан, Анна пам'ятала те, що трапилося. На неї натрапили двоє молодих контрабандистів, які прийняли забруднену землею жінку за зомбі.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>На щастя, місцева травниця Катерина зрозуміла, що молодь меле дурниці. Вона дала притулок Анні і спробувала її виходити.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У 5 серії серіалу «Зникла наречена» Женю мучить совість через те, що він не зміг допомогти породіллі. А ось Іра готова на все. Вона забрала дитину, щоб вимагати за неї викуп. Ірина зрозуміла, що тепер романтичний ув’язнений заважає її планам. Значить, від Жені потрібно позбутися... Дивіться детальніше в серіалі «Зникла наречена» 5 серія онлайн!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/znykla-narechena/sezon-1/seriya-4">«Зникла наречена» 4 серія</a>.</span></p>

Анна повертається з мертвих

Анна повертається з мертвих

У серіалі «Зникла наречена» 5 серія від 27.11.2019 історія Анни триває

Жінці пощастило: Женя викопав неглибоку могилу, тому вона змогла вибратися з-під землі. Аня відразу усвідомила, що з нею немає дитини... Незважаючи на жахливий стан, Анна пам'ятала те, що трапилося. На неї натрапили двоє молодих контрабандистів, які прийняли забруднену землею жінку за зомбі.

На щастя, місцева травниця Катерина зрозуміла, що молодь меле дурниці. Вона дала притулок Анні і спробувала її виходити.

У 5 серії серіалу «Зникла наречена» Женю мучить совість через те, що він не зміг допомогти породіллі. А ось Іра готова на все. Вона забрала дитину, щоб вимагати за неї викуп. Ірина зрозуміла, що тепер романтичний ув’язнений заважає її планам. Значить, від Жені потрібно позбутися... Дивіться детальніше в серіалі «Зникла наречена» 5 серія онлайн!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Зникла наречена» 4 серія.