Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ліза дізнається про минуле Ірини
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У 7 серії мелодрами <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/znykla-narechena">«Зникла наречена»</a> Анна продовжує прикидатися Мариною</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Жінка знову стає генеральним директором своєї фірми. Більш того, вона виводить на чисту воду Варвару Твардовську, яка весь цей час провертала корупційні схеми. Анна не стала подавати заяву на колишню свекруху. Замість цього вона зажадала, щоб Варвара сама відсторонилася від справ. Єдине, що не дає спокою головній героїні серіалу «Зникла наречена», - це думка про зниклу дитину. Анна навіть не здогадується про те, що її син зовсім поруч.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Ліза почала підозрювати Ірину</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Вперше дочка Анни задумалася про те, чому її мама так довіряла своїй помічниці. Адже Твардовська нічого толком не знала про подругу! Ліза і Петро відправляються в Реченськ, щоб зібрати інформацію... Про що вони дізналися? Дивіться в серіалі «Зникла наречена» 7 серія.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/znykla-narechena/sezon-1/seriya-6">«Зникла наречена» 6 серія</a>.</span></p>

Ліза дізнається про минуле Ірини

Ліза дізнається про минуле Ірини


У 7 серії мелодрами «Зникла наречена» Анна продовжує прикидатися Мариною

Жінка знову стає генеральним директором своєї фірми. Більш того, вона виводить на чисту воду Варвару Твардовську, яка весь цей час провертала корупційні схеми. Анна не стала подавати заяву на колишню свекруху. Замість цього вона зажадала, щоб Варвара сама відсторонилася від справ. Єдине, що не дає спокою головній героїні серіалу «Зникла наречена», - це думка про зниклу дитину. Анна навіть не здогадується про те, що її син зовсім поруч.

 

Ліза почала підозрювати Ірину

Вперше дочка Анни задумалася про те, чому її мама так довіряла своїй помічниці. Адже Твардовська нічого толком не знала про подругу! Ліза і Петро відправляються в Реченськ, щоб зібрати інформацію... Про що вони дізналися? Дивіться в серіалі «Зникла наречена» 7 серія.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Зникла наречена» 6 серія.