Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Кінець історії: весілля Іри і Діми
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/znykla-narechena">«Зникла наречена»</a> 8 серія від 28.11.2019 розкриються всі таємниці</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Петро знайшов справжню Марину. Та розповіла слідчому про те, як вона вперше зустрілася з Анею після звістки про її смерть. Петя зрозумів, що весь цей час мама Лізи перебувала поруч з невтішною дочкою... і мовчала! Поліцейський усвідомив: він не може тримати дівчину в невіданні і далі. Петі давно подобається Ліза, тому він подзвонив їй і розповів правду.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У 8 серії мелодрами «Зникла наречена» Анна і Ліза об'єднують зусилля</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Вони продовжують шукати Світлану і дитину Ані. Поки вони будують теорії і припущення, Іра спокійно готується до весілля мрії. Вона хоче, щоб все було ідеально, – так, як вона мріяла ще двадцять років тому. Невже вбивця отримає коханого чоловіка і залишиться безкарною? Дізнайтеся, чим закінчилася ця історія, – дивіться серіал «Зникла наречена» 8 серія від 28.11.2019 на сайті «Телепортал»!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/znykla-narechena/sezon-1/seriya-7">«Зникла наречена» 7 серія</a>.</span></p>

Кінець історії: весілля Іри і Діми

Кінець історії: весілля Іри і Діми


У серіалі «Зникла наречена» 8 серія від 28.11.2019 розкриються всі таємниці

Петро знайшов справжню Марину. Та розповіла слідчому про те, як вона вперше зустрілася з Анею після звістки про її смерть. Петя зрозумів, що весь цей час мама Лізи перебувала поруч з невтішною дочкою... і мовчала! Поліцейський усвідомив: він не може тримати дівчину в невіданні і далі. Петі давно подобається Ліза, тому він подзвонив їй і розповів правду.

 

У 8 серії мелодрами «Зникла наречена» Анна і Ліза об'єднують зусилля

Вони продовжують шукати Світлану і дитину Ані. Поки вони будують теорії і припущення, Іра спокійно готується до весілля мрії. Вона хоче, щоб все було ідеально, – так, як вона мріяла ще двадцять років тому. Невже вбивця отримає коханого чоловіка і залишиться безкарною? Дізнайтеся, чим закінчилася ця історія, – дивіться серіал «Зникла наречена» 8 серія від 28.11.2019 на сайті «Телепортал»!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Зникла наречена» 7 серія.