Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Зоя ставить Іру перед неможливим вибором
<p style="text-align: justify;">Після смерті Васі життя Зої стало порожнім і безглуздим. Єдине, що їй тепер здається важливим – це помста за коханого.</p> <p style="text-align: justify;">Головна героїня серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zoya">Зоя</a> 2 серія від 20.01.2020 вперше дізналася, що таке горе.</p> <p style="text-align: justify;">Вона дуже важко пережила смерть свого коханого, до того ж – дізналася про свою вагітність. Жага помсти настільки сильно охопила дівчину, що вона абсолютно перестала думати про майбутнє. Мати спробувала вмовити вперту Зою подумати про що-небудь, крім небіжчика, але дівчина в черговий раз збунтувалася. Тоді мудра мама вирішила вчинити по-своєму...</p> <p style="text-align: justify;"><strong>Зоя прийшла в банк і дізналася, що все її рахунк</strong><strong>и були заблоковані!</strong></p> <p style="text-align: justify;">Без грошей матері дівчина не здатна ні на що – ні поїсти, ні заправити автомобіль. Тоді вона поїхала до Антона – єдиного друга, який міг би її підтримати. Хлопець досі готовий одружитися на Зої, і навіть згоден виховувати чужу дитину.</p> <p style="text-align: justify;">Зоя зрозуміла, що для помсти їй потрібні і гроші, і сила, влада. І все це вона може отримати, якщо підкориться бажанням матері.</p> <p style="text-align: justify;">Отже, в серіалі Зоя 2 серія головна героїня повністю змінює своє життя. Здається, що вона нарешті взялася за розум і стала серйозною дорослою людиною. Однак Зоя як і раніше може думати тільки про одне – як помститися за Васю.</p> <p style="text-align: justify;"><strong>Вона бере на особливий контроль справу про ДТП. І тут-то Іра розуміє, що вона наробила</strong><strong>.</strong></p> <p style="text-align: justify;">У серіалі Зоя 2 серія Іра дізналася, що її нареченого Олега викликали на допит, і він... сказав, що сидів за кермом автомобіля в ту фатальну ніч! Чоловік гадки не мав не мав, що це Іра збила нещасного хлопця, тому вирішив прикрити свою наречену. Тим більше, що Іра - вагітна ... Не пропустіть несподіваний поворот сюжету - дивіться серіал Зоя 2 серія онлайн.</p> <p style="text-align: justify;"><strong>Ірі віддали справу про смертельне ДТП</strong></p> <p style="text-align: justify;">Вона розуміє, що їй доведеться звинуватити власного нареченого. Іра розуміє, що це вона – справжня вбивця, і вона не може відправити свого улюбленого за ґрати. А з іншого боку на неї почала тиснути Зоя... У якій тепер є і сила, і влада, і гроші!</p> <p style="text-align: justify;">Що сталося з героями? Дивіться серіал Зоя 2 серія від 20.01.2020 онлайн на сайті Teleportal.ua і дізнаєтеся!</p> <p style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zoya/2019/vypusk-1">Зоя 1 серія</a></p>

Зоя ставить Іру перед неможливим вибором

Зоя ставить Іру перед неможливим вибором

Після смерті Васі життя Зої стало порожнім і безглуздим. Єдине, що їй тепер здається важливим – це помста за коханого.

Головна героїня серіалу Зоя 2 серія від 20.01.2020 вперше дізналася, що таке горе.

Вона дуже важко пережила смерть свого коханого, до того ж – дізналася про свою вагітність. Жага помсти настільки сильно охопила дівчину, що вона абсолютно перестала думати про майбутнє. Мати спробувала вмовити вперту Зою подумати про що-небудь, крім небіжчика, але дівчина в черговий раз збунтувалася. Тоді мудра мама вирішила вчинити по-своєму...

Зоя прийшла в банк і дізналася, що все її рахунки були заблоковані!

Без грошей матері дівчина не здатна ні на що – ні поїсти, ні заправити автомобіль. Тоді вона поїхала до Антона – єдиного друга, який міг би її підтримати. Хлопець досі готовий одружитися на Зої, і навіть згоден виховувати чужу дитину.

Зоя зрозуміла, що для помсти їй потрібні і гроші, і сила, влада. І все це вона може отримати, якщо підкориться бажанням матері.

Отже, в серіалі Зоя 2 серія головна героїня повністю змінює своє життя. Здається, що вона нарешті взялася за розум і стала серйозною дорослою людиною. Однак Зоя як і раніше може думати тільки про одне – як помститися за Васю.

Вона бере на особливий контроль справу про ДТП. І тут-то Іра розуміє, що вона наробила.

У серіалі Зоя 2 серія Іра дізналася, що її нареченого Олега викликали на допит, і він... сказав, що сидів за кермом автомобіля в ту фатальну ніч! Чоловік гадки не мав не мав, що це Іра збила нещасного хлопця, тому вирішив прикрити свою наречену. Тим більше, що Іра - вагітна ... Не пропустіть несподіваний поворот сюжету - дивіться серіал Зоя 2 серія онлайн.

Ірі віддали справу про смертельне ДТП

Вона розуміє, що їй доведеться звинуватити власного нареченого. Іра розуміє, що це вона – справжня вбивця, і вона не може відправити свого улюбленого за ґрати. А з іншого боку на неї почала тиснути Зоя... У якій тепер є і сила, і влада, і гроші!

Що сталося з героями? Дивіться серіал Зоя 2 серія від 20.01.2020 онлайн на сайті Teleportal.ua і дізнаєтеся!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Зоя 1 серія