Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Іра завдає удару у відповідь
<p style="text-align: justify;"><strong>Минуло п'ять років, але ненависть Зої так і не згасла. Олег скоро повинен вийти з в'язниці, тому вона починає діяти.</strong></p> <p style="text-align: justify;">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zoya">Зоя</a> 4 серія від 21.01.2020 кожен з героїв пройшов довгий шлях. Зоя займається сімейним бізнесом і виховує сина, Іра - стала «зіркою прокуратури». На рахунку у неї безліч виграшних резонансних справ. І тепер прокурор Кулик вирішила, що у неї достатньо сил і ресурсів, щоб позмагатися із Зоєю. Дивіться в серіалі Зоя 4 серія, чи вийшло у неї.</p> <p style="text-align: justify;">Олег відсидів повний термін, але Зої досі здається, що цього недостатньо. На її думку, п'ять років у колонії - недостатнє покарання для людини, яка вбила її коханого чоловіка. Вона одержима думкою про помсту і не зупиниться ні перед чим - дивіться подробиці у серіалі Зоя 4 серія.</p> <p style="text-align: justify;"><strong>Вся сім'я Новинських несподівано отримала повістки з викликом на допит.</strong></p> <p style="text-align: justify;">Мама Зої була в шоці: хто посмів виступити проти неї, Олександри Новинської? Ще ніхто не наважувався влаштувати перевірку в їх корпорації! І тільки Зоя відразу зрозуміла, що тут справа в помсти, адже всі повістки були підписані прізвищем «Кулик»...</p> <p style="text-align: justify;">Зоя прийшла до Ірини, щоб серйозно поговорити. Жінки знову зіткнулися ніс до носа в боротьбі за своїх коханих - дивіться подробиці в серіалі Зоя 4 серія!</p> <p style="text-align: justify;">Іра за останні п'ять років помітно просунулася по кар'єрних сходах, але вона досі нещасна.</p> <p style="text-align: justify;">Мама Олега зрозуміла, що це Іра сиділа за кермом автомобіля в той фатальний день. Тепер жінка готова зробити все, щоб її сина виправдали, а справжню злочинницю посадили за ґрати. Іра опинилася між двох вогнів - з одного боку, на неї тисне мама Олега, з іншого - Зоя, яка може одним дзвінком покласти край її кар'єрі... Слідкуйте за розвитком подій в серіалі Зоя 4 серія!</p> <p style="text-align: justify;">Олег нарешті вийшов із в'язниці, але його очікував зовсім не теплий прийом. Його дитина померла, Іра змінилася, а мама... Дивіться в серіалі Зоя 4 серія від 21.01.2020 на сайті Teleportal.ua, що чекало чоловіка на волі!</p> <p style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zoya/2019/vypusk-3">Зоя 3 серія</a></p>

Іра завдає удару у відповідь

Іра завдає удару у відповідь

Минуло п'ять років, але ненависть Зої так і не згасла. Олег скоро повинен вийти з в'язниці, тому вона починає діяти.

У серіалі Зоя 4 серія від 21.01.2020 кожен з героїв пройшов довгий шлях. Зоя займається сімейним бізнесом і виховує сина, Іра - стала «зіркою прокуратури». На рахунку у неї безліч виграшних резонансних справ. І тепер прокурор Кулик вирішила, що у неї достатньо сил і ресурсів, щоб позмагатися із Зоєю. Дивіться в серіалі Зоя 4 серія, чи вийшло у неї.

Олег відсидів повний термін, але Зої досі здається, що цього недостатньо. На її думку, п'ять років у колонії - недостатнє покарання для людини, яка вбила її коханого чоловіка. Вона одержима думкою про помсту і не зупиниться ні перед чим - дивіться подробиці у серіалі Зоя 4 серія.

Вся сім'я Новинських несподівано отримала повістки з викликом на допит.

Мама Зої була в шоці: хто посмів виступити проти неї, Олександри Новинської? Ще ніхто не наважувався влаштувати перевірку в їх корпорації! І тільки Зоя відразу зрозуміла, що тут справа в помсти, адже всі повістки були підписані прізвищем «Кулик»...

Зоя прийшла до Ірини, щоб серйозно поговорити. Жінки знову зіткнулися ніс до носа в боротьбі за своїх коханих - дивіться подробиці в серіалі Зоя 4 серія!

Іра за останні п'ять років помітно просунулася по кар'єрних сходах, але вона досі нещасна.

Мама Олега зрозуміла, що це Іра сиділа за кермом автомобіля в той фатальний день. Тепер жінка готова зробити все, щоб її сина виправдали, а справжню злочинницю посадили за ґрати. Іра опинилася між двох вогнів - з одного боку, на неї тисне мама Олега, з іншого - Зоя, яка може одним дзвінком покласти край її кар'єрі... Слідкуйте за розвитком подій в серіалі Зоя 4 серія!

Олег нарешті вийшов із в'язниці, але його очікував зовсім не теплий прийом. Його дитина померла, Іра змінилася, а мама... Дивіться в серіалі Зоя 4 серія від 21.01.2020 на сайті Teleportal.ua, що чекало чоловіка на волі!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Зоя 3 серія