Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Зоя подає на розлучення і укладає союз із заклятим ворогом
<p style="text-align: justify;">Зоя і Олег несподівано опинилися на одній стороні. Оце так поворот!</p><p style="text-align: justify;"><strong>Головна героїня серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zoya">Зоя</a> 7 серія від 21.03.2019 ледь не загинула під колесами вантажівки.</strong></p><p style="text-align: justify;">Зоя так переживала через стан здоров'я матері, що випила забагато заспокійливого і відключилася прямо на дорозі. На щастя, водій встиг загальмувати. Покопавшись в її сумочці, чоловік знайшов документи Олега Довженко. Недовго думаючи, він привіз Зою за вказаною в паперах адресою. Дивіться подробиці в серіалі Зоя 7 серія.</p><p style="text-align: justify;"><strong>Зоя змінила свою думку про Олега.</strong></p><p style="text-align: justify;">Спочатку Олег прихистив Зою на ніч, потім - з'явився до неї на роботу і вплутався в серйозний конфлікт з Антоном.</p><p style="text-align: justify;">Тим часом, Зоя почала сумніватися щодо Олега. Можливо, вона довгі роки мстилася не тій людині? Дівчина вирішила підняти матеріали справи про ДТП. Дивіться в серіалі Зоя 7 серія, що вона з'ясувала.</p><p style="text-align: justify;"><strong>Олег почав підозрювати Іру.</strong></p><p style="text-align: justify;">Довженко дізнався, що його колишня дружина була в будинку його матері в день її смерті. А адже Іра говорила Олегу, що так і не заїхала до майбутньої свекрухи...</p><p style="text-align: justify;">Іра знову спробувала дати Олегу конверт з грошима, щоб той поїхав і почав нове життя. Але Олег вже поставив собі за мету домогтися перегляду справи про смерть його матері. Дивіться в серіалі Зоя 7 серія, яке рішення прийняв Довженко.</p><p style="text-align: justify;"><strong>Іра всерйоз націлилася на Антона.</strong></p><p style="text-align: justify;">Колишня прокурор Кулик вважає, що головне в житті - це кар'єра. І за допомогою Пивоварова вона зможе досягти небувалих висот. Справа за малим - знищити Зою і отримати впливового нареченого!</p><p style="text-align: justify;">Антон не на жарт ревнує Зою до Олега. Він довгий час любив свою дружину, яка навіть не помічала його почуттів через всепоглинаючу ненависть до можливого вбивці Васі. Згодом любов Антона стала схожею на одержимість.</p><p style="text-align: justify;">Тепер доля повернулася до Зої спиною: її мати при смерті, а бізнес - на межі краху. Вона подає на розлучення, щоб зустрітися зі своїми ворогами. Це означає, що їй доведеться виступити і проти Антона. Але тепер у неї з'явилися нові союзники... Не пропустіть новий поворот сюжету в серіалі Зоя 7 серія від 21.03.2019 на сайті Teleportal.ua</p><p style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zoya/2019/vypusk-6">Зоя 6 серія</a></p>

Зоя подає на розлучення і укладає союз із заклятим ворогом

Зоя подає на розлучення і укладає союз із заклятим ворогом

Зоя і Олег несподівано опинилися на одній стороні. Оце так поворот!

Головна героїня серіалу Зоя 7 серія від 21.03.2019 ледь не загинула під колесами вантажівки.

Зоя так переживала через стан здоров'я матері, що випила забагато заспокійливого і відключилася прямо на дорозі. На щастя, водій встиг загальмувати. Покопавшись в її сумочці, чоловік знайшов документи Олега Довженко. Недовго думаючи, він привіз Зою за вказаною в паперах адресою. Дивіться подробиці в серіалі Зоя 7 серія.

Зоя змінила свою думку про Олега.

Спочатку Олег прихистив Зою на ніч, потім - з'явився до неї на роботу і вплутався в серйозний конфлікт з Антоном.

Тим часом, Зоя почала сумніватися щодо Олега. Можливо, вона довгі роки мстилася не тій людині? Дівчина вирішила підняти матеріали справи про ДТП. Дивіться в серіалі Зоя 7 серія, що вона з'ясувала.

Олег почав підозрювати Іру.

Довженко дізнався, що його колишня дружина була в будинку його матері в день її смерті. А адже Іра говорила Олегу, що так і не заїхала до майбутньої свекрухи...

Іра знову спробувала дати Олегу конверт з грошима, щоб той поїхав і почав нове життя. Але Олег вже поставив собі за мету домогтися перегляду справи про смерть його матері. Дивіться в серіалі Зоя 7 серія, яке рішення прийняв Довженко.

Іра всерйоз націлилася на Антона.

Колишня прокурор Кулик вважає, що головне в житті - це кар'єра. І за допомогою Пивоварова вона зможе досягти небувалих висот. Справа за малим - знищити Зою і отримати впливового нареченого!

Антон не на жарт ревнує Зою до Олега. Він довгий час любив свою дружину, яка навіть не помічала його почуттів через всепоглинаючу ненависть до можливого вбивці Васі. Згодом любов Антона стала схожею на одержимість.

Тепер доля повернулася до Зої спиною: її мати при смерті, а бізнес - на межі краху. Вона подає на розлучення, щоб зустрітися зі своїми ворогами. Це означає, що їй доведеться виступити і проти Антона. Але тепер у неї з'явилися нові союзники... Не пропустіть новий поворот сюжету в серіалі Зоя 7 серія від 21.03.2019 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Зоя 6 серія