Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Час розплати: Іра й Олег дізналися шокуючу правду
<p style="text-align: justify;">За все в житті доводиться платити. Через багато років Зоя все ж таки зрозуміла цю просту істину. Тепер настала черга Іри засвоїти урок.</p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p style="text-align: justify;"><strong>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zoya">Зоя</a> 8 серія від 23.01.2020 плани Іри зазнали краху</strong></p> <p style="text-align: justify;">Зоя і Олег зірвали збори ради директорів, під час якого Іра і Антон планували захопити управління компанією. Більш того, вони звинуватили Іру в убивстві Васі. Колишнього прокурора так просто не проймеш, адже вона чудово розуміє, що її вину ще треба довести.</p> <p style="text-align: justify;">Після цього Іра зробила останній відчайдушний ривок: вона відправила до прокуратури компромат на компанію Новинський, а сама зібралася тікати з міста. Невже їй вчергове все зійшло з рук? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал Зоя 8 серія онлайн на сайті Teleportal.ua</p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p style="text-align: justify;"><strong>Антон розчарувався в Ірі</strong></p> <p style="text-align: justify;">Привалов зрозумів, що знову зв'язався не з тією жінкою. Зоя ніколи його не любила, а Іра – просто хотіла використовувати.</p> <p style="text-align: justify;">Антон порвав з коханкою і подав на розлучення з дружиною. Чоловік зрозумів, що він втомився від непродуктивних стосунків. Тим не менш, він дуже любить і Зою, і її сина Богдана. Антон пропонує Зої вихід – втекти з країни. Дивіться в серіалі Зоя 8 серія, чи прийняла вона пропозицію колишнього чоловіка.</p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p style="text-align: justify;"><strong>Прокуратура нагрянула в офіс компанії Новинських</strong></p> <p style="text-align: justify;">Отримавши конфіденційні матеріали від Іри, прокуратура вирішила висунути звинувачення. Раніше ніхто не наважувався виступати проти могутньої компанії, але тепер Новинські значно ослабли – адже мама Зої все ще в лікарні.</p> <p style="text-align: justify;">Вірний Костя вирішив взяти всю вину на себе. Невже ще одна невинна людина опиниться за гратами? Дивіться в серіалі Зоя 8 серія, що зробила головна героїня.</p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p style="text-align: justify;"><strong>Іра і Олег дізналися шокуючі новини</strong></p> <p style="text-align: justify;">Мама Іри нарешті зізналася, чому так часто їздить в Полтаву. Виявляється, вона багато років приховувала величезний секрет від своєї дочки і її колишнього нареченого... І ця брехня змінює абсолютно все.</p> <p style="text-align: justify;">Дивіться в серіалі Зоя 8 серія від 23.01.2020 на сайті Teleportal.ua, як склалася доля всіх героїв цієї історії!</p> <p style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zoya/2019/vypusk-7">Зоя 7 серія</a>.</p>

Час розплати: Іра й Олег дізналися шокуючу правду

Час розплати: Іра й Олег дізналися шокуючу правду

За все в житті доводиться платити. Через багато років Зоя все ж таки зрозуміла цю просту істину. Тепер настала черга Іри засвоїти урок.

 

У серіалі Зоя 8 серія від 23.01.2020 плани Іри зазнали краху

Зоя і Олег зірвали збори ради директорів, під час якого Іра і Антон планували захопити управління компанією. Більш того, вони звинуватили Іру в убивстві Васі. Колишнього прокурора так просто не проймеш, адже вона чудово розуміє, що її вину ще треба довести.

Після цього Іра зробила останній відчайдушний ривок: вона відправила до прокуратури компромат на компанію Новинський, а сама зібралася тікати з міста. Невже їй вчергове все зійшло з рук? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал Зоя 8 серія онлайн на сайті Teleportal.ua

 

Антон розчарувався в Ірі

Привалов зрозумів, що знову зв'язався не з тією жінкою. Зоя ніколи його не любила, а Іра – просто хотіла використовувати.

Антон порвав з коханкою і подав на розлучення з дружиною. Чоловік зрозумів, що він втомився від непродуктивних стосунків. Тим не менш, він дуже любить і Зою, і її сина Богдана. Антон пропонує Зої вихід – втекти з країни. Дивіться в серіалі Зоя 8 серія, чи прийняла вона пропозицію колишнього чоловіка.

 

Прокуратура нагрянула в офіс компанії Новинських

Отримавши конфіденційні матеріали від Іри, прокуратура вирішила висунути звинувачення. Раніше ніхто не наважувався виступати проти могутньої компанії, але тепер Новинські значно ослабли – адже мама Зої все ще в лікарні.

Вірний Костя вирішив взяти всю вину на себе. Невже ще одна невинна людина опиниться за гратами? Дивіться в серіалі Зоя 8 серія, що зробила головна героїня.

 

Іра і Олег дізналися шокуючі новини

Мама Іри нарешті зізналася, чому так часто їздить в Полтаву. Виявляється, вона багато років приховувала величезний секрет від своєї дочки і її колишнього нареченого... І ця брехня змінює абсолютно все.

Дивіться в серіалі Зоя 8 серія від 23.01.2020 на сайті Teleportal.ua, як склалася доля всіх героїв цієї історії!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Зоя 7 серія.