Video: Ворог у домі Новинських і нове життя Олега
<p>Олександра Новинська взяла Іру на роботу. Тепер вона - головний юрист модного будинку, яким керує Зоя. До чого це призведе?</p> <p><strong>Головна героїня серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zoya">Зоя</a> 5 серія від 20.03.2019 ніяк не очікувала побачити ворога на порозі свого будинку. Чим керувалася Іра, коли влаштовувалася на роботу до Новинських?</strong></p> <p>Після звільнення з прокуратури Ірина Кулик вирішила прийняти пропозицію матері Зої, яка одного разу вже говорила про співпрацю. Їй вдалося зацікавити Новинську і отримати посаду в її корпорації. Тепер заклятим ворогам доведеться працювати разом. Дивіться в серіалі Зоя 5 серія, до чого це призвело.</p> <p>Олег після виходу з в'язниці і розставання з Ірою намагається налагодити своє життя назад.</p> <p>Він працює кравцем у швейному ательє і мріє стати модельєром. На жаль, навчання платне, а з грошима у чоловіка не дуже добре. Його навіть почали переслідувати колектори за заборгованість. Олег вляпався у великі неприємності - дізнайтеся в серіалі Зоя 5 серія, які.</p> <p><strong>Олег вирішив нарешті зробити все правильно.</strong></p> <p>Він поїхав до матері покійного Василя і вибачився за фатальну аварію. Крім того, він захотів домогтися справедливості і для своєї матері, адже він зовсім не вірить в те, що її смерть була простою випадковістю. Олег впевнений, що його маму вбили... Дивіться в серіалі Зоя 5 серія, що зробив чоловік.</p> <p><strong>Антон втомився від безглуздого шлюбу.</strong></p> <p>Чоловік Зої випадково зустрів Ірину і дізнався, що тепер вона буде працювати на Новинського. Чоловік покликав її на відкриття своєї нової виставки. Сама Зоя знову зайнялася справою Олега Довженка замість того, щоб провести час з чоловіком. Поки вона була відсутня, Антон чудово провів час з Ірою... А потім заявив дружині, що хоче розлучитися! Для Зої це дуже невигідно, адже мама одразу поставила їй умову: дівчина може займатися сімейним бізнесом тільки в тому випадку, якщо збереже шлюб з Приваловим.</p> <p>Слідкуйте за розвитком історії героїв - дивіться серіал Зоя 5 серія від 20.03.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zoya/2019/vypusk-4">Зоя 4 серія</a></p>

Ворог у домі Новинських і нове життя Олега

Ворог у домі Новинських і нове життя Олега

Олександра Новинська взяла Іру на роботу. Тепер вона - головний юрист модного будинку, яким керує Зоя. До чого це призведе?

Головна героїня серіалу Зоя 5 серія від 20.03.2019 ніяк не очікувала побачити ворога на порозі свого будинку. Чим керувалася Іра, коли влаштовувалася на роботу до Новинських?

Після звільнення з прокуратури Ірина Кулик вирішила прийняти пропозицію матері Зої, яка одного разу вже говорила про співпрацю. Їй вдалося зацікавити Новинську і отримати посаду в її корпорації. Тепер заклятим ворогам доведеться працювати разом. Дивіться в серіалі Зоя 5 серія, до чого це призвело.

Олег після виходу з в'язниці і розставання з Ірою намагається налагодити своє життя назад.

Він працює кравцем у швейному ательє і мріє стати модельєром. На жаль, навчання платне, а з грошима у чоловіка не дуже добре. Його навіть почали переслідувати колектори за заборгованість. Олег вляпався у великі неприємності - дізнайтеся в серіалі Зоя 5 серія, які.

Олег вирішив нарешті зробити все правильно.

Він поїхав до матері покійного Василя і вибачився за фатальну аварію. Крім того, він захотів домогтися справедливості і для своєї матері, адже він зовсім не вірить в те, що її смерть була простою випадковістю. Олег впевнений, що його маму вбили... Дивіться в серіалі Зоя 5 серія, що зробив чоловік.

Антон втомився від безглуздого шлюбу.

Чоловік Зої випадково зустрів Ірину і дізнався, що тепер вона буде працювати на Новинського. Чоловік покликав її на відкриття своєї нової виставки. Сама Зоя знову зайнялася справою Олега Довженка замість того, щоб провести час з чоловіком. Поки вона була відсутня, Антон чудово провів час з Ірою... А потім заявив дружині, що хоче розлучитися! Для Зої це дуже невигідно, адже мама одразу поставила їй умову: дівчина може займатися сімейним бізнесом тільки в тому випадку, якщо збереже шлюб з Приваловим.

Слідкуйте за розвитком історії героїв - дивіться серіал Зоя 5 серія від 20.03.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Зоя 4 серія