Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Таємниця зниклих безвісти: подорожі в часі або підступи ЦРУ?
<p>Іван Скалов пропав безвісти. Три місяці потому його знайшли - в іншому місті, без пам'яті. Де він був увесь цей час? Битва версій може вас здивувати.</p> <p>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/bitva-versiy">Битва версій</a> 1 випуск від 28.02.2019 ви почуєте неймовірні версії зникнення Івана. В один прекрасний серпневий день хлопець просто зник, наче розчинився в повітрі. Він не відповідав на дзвінки, так що його мати почала панікувати. Пройшов місяць, а від сина не було ніяких звісток. Тоді жінка звернулася в поліцію... На жаль, правоохоронні органи безсилі перед деякими загадками! Битва версій 28.02.2019 відкриє для вас таємницю непояснених зникнень.</p> <p>Через три місяці Івана знайшли у Дніпрі. Хлопець бродив вулицями, одягнений в ті ж шорти і сланці, в яких він був в день свого зникнення. Іван не пам'ятав ні того, як він потрапив з Вінницької області у Дніпро, ні навіть свого імені. Дивіться програму Битва версій 1 випуск онлайн - експерти спробували розгадати цю таємницю.</p> <p><strong>Щодня в Україні приблизно 27 людей зникає безвісти. Деякі пропадають назавжди - а деякі повертаються зовсім іншими людьми... Чому так відбувається?</strong></p> <p>У програмі Битва версій 1 випуск розглянули три варіанти:</p> <ul> <li>подорож у часі;</li> <li>перекодування мозку;</li> <li>двійники з іншого світу.</li> </ul> <p><strong>Що ж сталося з Іваном?</strong></p> <p>Таке відчуття, ніби-то для хлопця не існувало цих трьох місяців. У листопаді він ходив у літньому одязі, а телефон показував дату його зникнення. Більш того - мати Івана впізнала рану на руці сина... яка виглядала такою ж свіжою, як і в серпні! Чи міг він просто перенестися з одного часового інтервалу до іншого? Дізнайтеся подробиці такого варіанту подій в програмі Битва версій 1 серія.</p> <p><strong>Після повернення близькі почали помічати в Івані деякі зміни:</strong></p> <ul> <li>хлопець став шульгою;</li> <li>його родимки поміняли своє місце розташування;</li> <li>на руці з'явилося татуювання.</li> </ul> <p>Чи можливо, що хлопцеві промили мозок? Або це взагалі не він, а його двійник з паралельної всесвіту? Дивіться програму Битву версій 1 серія від 28.02.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua - і ви почуєте думку різних експертів, від військових до фізиків.</p> <p>Як промивають мізки за допомогою звичайного телефону або мікрохвильовки? Чому у деяких людей органи розташовані дзеркально? Програма Битва версій дає несподівані відповіді.</p>

Таємниця зниклих безвісти: подорожі в часі або підступи ЦРУ?

Таємниця зниклих безвісти: подорожі в часі або підступи ЦРУ?

Іван Скалов пропав безвісти. Три місяці потому його знайшли - в іншому місті, без пам'яті. Де він був увесь цей час? Битва версій може вас здивувати.

У програмі Битва версій 1 випуск від 28.02.2019 ви почуєте неймовірні версії зникнення Івана. В один прекрасний серпневий день хлопець просто зник, наче розчинився в повітрі. Він не відповідав на дзвінки, так що його мати почала панікувати. Пройшов місяць, а від сина не було ніяких звісток. Тоді жінка звернулася в поліцію... На жаль, правоохоронні органи безсилі перед деякими загадками! Битва версій 28.02.2019 відкриє для вас таємницю непояснених зникнень.

Через три місяці Івана знайшли у Дніпрі. Хлопець бродив вулицями, одягнений в ті ж шорти і сланці, в яких він був в день свого зникнення. Іван не пам'ятав ні того, як він потрапив з Вінницької області у Дніпро, ні навіть свого імені. Дивіться програму Битва версій 1 випуск онлайн - експерти спробували розгадати цю таємницю.

Щодня в Україні приблизно 27 людей зникає безвісти. Деякі пропадають назавжди - а деякі повертаються зовсім іншими людьми... Чому так відбувається?

У програмі Битва версій 1 випуск розглянули три варіанти:

  • подорож у часі;
  • перекодування мозку;
  • двійники з іншого світу.

Що ж сталося з Іваном?

Таке відчуття, ніби-то для хлопця не існувало цих трьох місяців. У листопаді він ходив у літньому одязі, а телефон показував дату його зникнення. Більш того - мати Івана впізнала рану на руці сина... яка виглядала такою ж свіжою, як і в серпні! Чи міг він просто перенестися з одного часового інтервалу до іншого? Дізнайтеся подробиці такого варіанту подій в програмі Битва версій 1 серія.

Після повернення близькі почали помічати в Івані деякі зміни:

  • хлопець став шульгою;
  • його родимки поміняли своє місце розташування;
  • на руці з'явилося татуювання.

Чи можливо, що хлопцеві промили мозок? Або це взагалі не він, а його двійник з паралельної всесвіту? Дивіться програму Битву версій 1 серія від 28.02.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua - і ви почуєте думку різних експертів, від військових до фізиків.

Як промивають мізки за допомогою звичайного телефону або мікрохвильовки? Чому у деяких людей органи розташовані дзеркально? Програма Битва версій дає несподівані відповіді.