Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Зоряні війни: хто продірявив МКС?
<p style="text-align:justify">30 серпня 2018 року на МКС стався витік повітря. Ця подія ледь не коштувало життя всім шістьом членам екіпажу. Кому завадили космонавти?</p> <p style="text-align:justify"><strong>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/bitva-versiy">«Битва версій»</a> 5 випуск від 29.04.2019 експерти намагалися розкрити таємницю аварії на космічній станції.</strong></p> <p style="text-align:justify">Неймовірно, але факт – хтось продірявив корабель ззовні! Експертиза показала, що для цього використовували звичайне свердло. Але хто міг зробити це, якщо ніхто із членів екіпажу не виходив у відкритий космос? Дізнайтеся версії експертів у передачі «Битва версій» 5 випуск.</p> <p style="text-align:justify">Космічна станція – не те місце, куди може прийти незнайомий чоловік зі свердлом і наробити дірки в бортах. Для того щоб пошкодити корпус ззовні, потрібна спеціальна підготовка і спеціальні інструменти.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Найголовніше питання 5 випуску проекту «Битва версій» - навіщо?</strong></p> <p style="text-align:justify">Кому могло знадобитися усувати екіпаж МКС? Тоді космонавтам дивом вдалося врятуватися, але факт залишається фактом – вони легко могли померти.</p> <p style="text-align:justify"><strong>У програмі «Битва версій» 5 випуск розглянули кілька можливих варіантів:</strong></p> <ul> <li style="text-align: justify;">МКС стала перепоною для бізнесменів, які воюють за космос.</li> <li style="text-align: justify;">Станцію випадково пошкодили під час ремонту алмазної оболонки землі.</li> <li style="text-align: justify;">В аварії винні прибульці.</li> </ul> <p style="text-align:justify"><strong>Неймовірно, але кожна з версій підтверджується фактами!</strong></p> <p style="text-align:justify">Ви знали, що безліч компаній експлуатують тему космосу, адже це – величезні вкладення? Деякі небесні тіла є величезною цінністю. У 5 випуск програми «Битва версій» розповіли про те, навіщо знаменитій співачці Ріанні астролог, і як великі комерційні компанії експлуатують тему космосу.</p> <p style="text-align:justify">Які експерименти проводять над нашою планетою прибульці? Скільки коштує українське село, в якому всі стіни зроблені із «зоряного» каменю? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму «Битва версій» 5 випуск від 29.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/bitva-versiy/sezon-1/vypusk-4">«Битва версій» 4 випуск</a>.</p>

Зоряні війни: хто продірявив МКС?

Зоряні війни: хто продірявив МКС?

30 серпня 2018 року на МКС стався витік повітря. Ця подія ледь не коштувало життя всім шістьом членам екіпажу. Кому завадили космонавти?

У програмі «Битва версій» 5 випуск від 29.04.2019 експерти намагалися розкрити таємницю аварії на космічній станції.

Неймовірно, але факт – хтось продірявив корабель ззовні! Експертиза показала, що для цього використовували звичайне свердло. Але хто міг зробити це, якщо ніхто із членів екіпажу не виходив у відкритий космос? Дізнайтеся версії експертів у передачі «Битва версій» 5 випуск.

Космічна станція – не те місце, куди може прийти незнайомий чоловік зі свердлом і наробити дірки в бортах. Для того щоб пошкодити корпус ззовні, потрібна спеціальна підготовка і спеціальні інструменти.

Найголовніше питання 5 випуску проекту «Битва версій» - навіщо?

Кому могло знадобитися усувати екіпаж МКС? Тоді космонавтам дивом вдалося врятуватися, але факт залишається фактом – вони легко могли померти.

У програмі «Битва версій» 5 випуск розглянули кілька можливих варіантів:

  • МКС стала перепоною для бізнесменів, які воюють за космос.
  • Станцію випадково пошкодили під час ремонту алмазної оболонки землі.
  • В аварії винні прибульці.

Неймовірно, але кожна з версій підтверджується фактами!

Ви знали, що безліч компаній експлуатують тему космосу, адже це – величезні вкладення? Деякі небесні тіла є величезною цінністю. У 5 випуск програми «Битва версій» розповіли про те, навіщо знаменитій співачці Ріанні астролог, і як великі комерційні компанії експлуатують тему космосу.

Які експерименти проводять над нашою планетою прибульці? Скільки коштує українське село, в якому всі стіни зроблені із «зоряного» каменю? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму «Битва версій» 5 випуск від 29.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Битва версій» 4 випуск.