Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Одеські пригоди мільйонера
<p>Як кажуть у народі: «Із грязі в князі». Тільки в проекті ICTV «Багач-Бідняк» 1 сезон усе навпаки. Хто наважиться зняти маску олігарха і випробувати жорстоку реальність життя? Дивіться в шоу «Багач-Бідняк» 1 випуск.</p> <p>Героєм 1 випуску <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/bogach-bednyak/sezon-1">«Багач-Бідняк» 1 сезон</a> став Олександр Меламуд — співвласник великого торгово-розважального центру в Києві, власник багатьох ресторанів і магазинів одягу. Як ви вже зрозуміли, статки Олександра надзвичайно масштабні. До того ж, він один із найбагатших людей України. Капітал олігарха оцінюється в 55 мільйонів доларів! Цифри вражають. Але чи зможе Олександр Меламуд на декілька відмовитися від заможності і вступити в боротьбу із щоденною рутиною? Дивіться онлайн проект «Багач-Бідняк» 1 сезон 1 випуск.</p> <p>Тепер ви можете дивитися проект «Багач-Бідняк» на сайті Teleportal.ua. Шукайте нові випуски відразу після ефіру на ICTV.</p>

Одеські пригоди мільйонера

Одеські пригоди мільйонера

Як кажуть у народі: «Із грязі в князі». Тільки в проекті ICTV «Багач-Бідняк» 1 сезон усе навпаки. Хто наважиться зняти маску олігарха і випробувати жорстоку реальність життя? Дивіться в шоу «Багач-Бідняк» 1 випуск.

Героєм 1 випуску «Багач-Бідняк» 1 сезон став Олександр Меламуд — співвласник великого торгово-розважального центру в Києві, власник багатьох ресторанів і магазинів одягу. Як ви вже зрозуміли, статки Олександра надзвичайно масштабні. До того ж, він один із найбагатших людей України. Капітал олігарха оцінюється в 55 мільйонів доларів! Цифри вражають. Але чи зможе Олександр Меламуд на декілька відмовитися від заможності і вступити в боротьбу із щоденною рутиною? Дивіться онлайн проект «Багач-Бідняк» 1 сезон 1 випуск.

Тепер ви можете дивитися проект «Багач-Бідняк» на сайті Teleportal.ua. Шукайте нові випуски відразу після ефіру на ICTV.