Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Пошук нічлігу і найважчий заробіток
<p>Мультимільйонер і вчитель музики? Думаєте, це непоєднанні професії? Ми змусимо вас думати по-іншому.</p> <p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/bogach-bednyak/sezon-1">«Багач-Бідняк» 1 сезон</a> 2 випуск удар долі прийме Максим Храмов — бізнесмен, власник понад 150 ресторанів в Україні. Його статки сягають позначки 2.5 мільйонів доларів! Максим признається, він неймовірний лінюх. Для нього найкраща робота це та, де немає роботи! Як йому вдалося створити таку могутню імперію закладів? Відповідь на це питання шукайте в проекті «Багач-Бідняк» 1 сезон 2 випуск.</p> <p>Команда шоу «Багач-Бідняк» 1 сезон у 2 випуску відправила мільйонера до міста Кам’янське — промисловий центр Дніпропетровщини. Максим сподівається не тільки заробити бодай якусь копієчку, а і знайти жінку, яка закриє очі на його статки й побачить у ньому справжнього чоловіка. Чи вдасться Максиму Храмову здійснити свій задум? Дивіться онлайн «Багач-Бідняк» 1 сезон 2 випуск на сайті Teleportal.</p> <p>Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/bogach-bednyak/sezon-1/vipusk-1">«Багач-Бідняк» 1 сезон 1 випуск</a></p>

Пошук нічлігу і найважчий заробіток

Пошук нічлігу і найважчий заробіток

Мультимільйонер і вчитель музики? Думаєте, це непоєднанні професії? Ми змусимо вас думати по-іншому.

У шоу «Багач-Бідняк» 1 сезон 2 випуск удар долі прийме Максим Храмов — бізнесмен, власник понад 150 ресторанів в Україні. Його статки сягають позначки 2.5 мільйонів доларів! Максим признається, він неймовірний лінюх. Для нього найкраща робота це та, де немає роботи! Як йому вдалося створити таку могутню імперію закладів? Відповідь на це питання шукайте в проекті «Багач-Бідняк» 1 сезон 2 випуск.

Команда шоу «Багач-Бідняк» 1 сезон у 2 випуску відправила мільйонера до міста Кам’янське — промисловий центр Дніпропетровщини. Максим сподівається не тільки заробити бодай якусь копієчку, а і знайти жінку, яка закриє очі на його статки й побачить у ньому справжнього чоловіка. Чи вдасться Максиму Храмову здійснити свій задум? Дивіться онлайн «Багач-Бідняк» 1 сезон 2 випуск на сайті Teleportal.

Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «Багач-Бідняк» 1 сезон 1 випуск