Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Впливовий бізнесмен опинився в пастці рутини
<p>Життя частенько немилосердне до пересічних людей, а його щасливчиками стають лише обрані. Подивимось, як сувора реальність провчила гонорового олігарха.</p> <p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/bogach-bednyak/sezon-1">«Багач-Бідняк» 1 сезон</a> 3 випуск кинути виклик долі вирішив Артем Лукашев — впливовий бізнесмен, засновник однієї з найвідоміших марок побутової техніки. Для нього проект «Багач-Бідняк» — це можливість вийти із зони комфорту. Дружина Артема сумнівається, що чоловік зможе переступити через себе, мовляв, він розпещений і не звик до поганих умов життя. Але підприємець переконаний, йому вдасться вже в першу ніч дозволити собі дорогий і престижний готель. Адже він із юнацьких років знає всіх шляхи заробітку. Слідкуйте за пригодами відчайдуха в проекті «Багач-Бідняк» 1 сезон 3 випуск.</p> <p>Багач пізнавав життя бідняка в Херсоні. Тут він відмовився від усіх статків: від грошей, гаджетів, яхт, охорони, ресторанної їжі та комфорту. Здається, Артем не був готовим до подібної авантюри. Чи витримає бізнесмен випробування бідністю? Дивіться онлайн проект «Багач-Бідняк» 1 сезон 3 випуск.</p> <p>Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/bogach-bednyak/sezon-1/vipusk-2">«Багач-Бідняк» 1 сезон 2 випуск</a>.</p>

Впливовий бізнесмен опинився в пастці рутини

Впливовий бізнесмен опинився в пастці рутини

Життя частенько немилосердне до пересічних людей, а його щасливчиками стають лише обрані. Подивимось, як сувора реальність провчила гонорового олігарха.

У шоу «Багач-Бідняк» 1 сезон 3 випуск кинути виклик долі вирішив Артем Лукашев — впливовий бізнесмен, засновник однієї з найвідоміших марок побутової техніки. Для нього проект «Багач-Бідняк» — це можливість вийти із зони комфорту. Дружина Артема сумнівається, що чоловік зможе переступити через себе, мовляв, він розпещений і не звик до поганих умов життя. Але підприємець переконаний, йому вдасться вже в першу ніч дозволити собі дорогий і престижний готель. Адже він із юнацьких років знає всіх шляхи заробітку. Слідкуйте за пригодами відчайдуха в проекті «Багач-Бідняк» 1 сезон 3 випуск.

Багач пізнавав життя бідняка в Херсоні. Тут він відмовився від усіх статків: від грошей, гаджетів, яхт, охорони, ресторанної їжі та комфорту. Здається, Артем не був готовим до подібної авантюри. Чи витримає бізнесмен випробування бідністю? Дивіться онлайн проект «Багач-Бідняк» 1 сезон 3 випуск.

Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «Багач-Бідняк» 1 сезон 2 випуск.