Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Із короля в безхатька: як львівський олігарх шукав щастя на вулиці
<p>Усім ще здавна відома фраза: «Люди не змінюються». А тим більше заможна частина світу. Мовляв, вони не знають ціну грошам. У проекті «Багач-Бідняк» 1 сезон 4 випуск ми доведемо вам протилежне.</p> <p>Героєм <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/bogach-bednyak/sezon-1">«Багач-Бідняк» 1 сезон </a>4 випуск став львівський бізнесмен, власник мережі ресторанів грузинської кухні, мережі продуктових еко-магазинів, завидний холостяк Ігор Дулін. Щорічно статки цього імпозантного чоловіка ростуть, як на дріжджах. Ігор не вказав точної суми, але ми змогли розкрити таємницю багача. За неофіційними підрахунками розміри заробітку Ігора Дуліна щороку збільшуються, як мінімум, на два мільйони гривень! Ось це так! Але не все так чудово, як здається на перший погляд. Ігор досі в пошуках чистого, взаємного й безкорисливого кохання. Дізнайтесь у проекті «Багач-Бідняк» 1 сезон 4 випуск, чи зможе бізнесмен знайти гідну супутницю життя.</p> <p>Нашому героєві випали два найважчі дні його житті. А провів Ігор їх у місті Хмельницький. Він пройшов крізь вогонь і воду, аби вижити в жахливих умовах бідняка. Але його чекала винагорода — доброта й розуміння зовсім чужих людей, які підтримали його у важку хвилину. Дивіться онлайн у шоу «Багач-Бідняк» 1 сезон 4 випуск, як львівський бізнесмен змінив своє ставлення до заможного життя. Уже за мить!</p> <p>Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «Багач-Бідняк» 1 сезон 3 випуск.</p>

Із короля в безхатька: як львівський олігарх шукав щастя на вулиці

Із короля в безхатька: як львівський олігарх шукав щастя на вулиці

Усім ще здавна відома фраза: «Люди не змінюються». А тим більше заможна частина світу. Мовляв, вони не знають ціну грошам. У проекті «Багач-Бідняк» 1 сезон 4 випуск ми доведемо вам протилежне.

Героєм «Багач-Бідняк» 1 сезон 4 випуск став львівський бізнесмен, власник мережі ресторанів грузинської кухні, мережі продуктових еко-магазинів, завидний холостяк Ігор Дулін. Щорічно статки цього імпозантного чоловіка ростуть, як на дріжджах. Ігор не вказав точної суми, але ми змогли розкрити таємницю багача. За неофіційними підрахунками розміри заробітку Ігора Дуліна щороку збільшуються, як мінімум, на два мільйони гривень! Ось це так! Але не все так чудово, як здається на перший погляд. Ігор досі в пошуках чистого, взаємного й безкорисливого кохання. Дізнайтесь у проекті «Багач-Бідняк» 1 сезон 4 випуск, чи зможе бізнесмен знайти гідну супутницю життя.

Нашому героєві випали два найважчі дні його житті. А провів Ігор їх у місті Хмельницький. Він пройшов крізь вогонь і воду, аби вижити в жахливих умовах бідняка. Але його чекала винагорода — доброта й розуміння зовсім чужих людей, які підтримали його у важку хвилину. Дивіться онлайн у шоу «Багач-Бідняк» 1 сезон 4 випуск, як львівський бізнесмен змінив своє ставлення до заможного життя. Уже за мить!

Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «Багач-Бідняк» 1 сезон 3 випуск.