Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Тернопільська перевірка на міцність найбагатшого пивовара України
<p>Перспективний і цілеспрямований бізнесмен, який щедро наливає всій країні по келиху хмільного, за фантастично короткий час побудував найбільшу мережу пивних магазинів. Та чи зможе він так само швидко відмовитися від усіх нажитків? Дивіться просто зараз!</p> <p>У проекті <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/bogach-bednyak/sezon-1">«Багач-Бідняк» 1 сезон</a> 5 випуск випробував себе на міцність олігарх-пивовар Олексій Кравець. Він впевнений, щоб гідно прийняти всі «сюрпризи» долі, потрібно себе максимально загартовувати! Олексій уже фізично готовий до життєвих негараздів. Він професійно займається найдорожчим і найтяжчим видом спорту — триатлоном. Мрія багача — стати «залізною людиною». Для цього Олексій Кравець вирішує кардинально змінити свій ритм життя й на декілька днів стати бідняком. Але чи не зламають відчайдуха злидні? Дивіться шоу «Багач-Бідняк» 1 сезон 5 серія.</p> <p>Не встиг герой проекту «Багач-Бідняк» 1 сезон 5 серія отямитися від авантюри, як він за лічені секунди перетворився на бідняка. На два дні Олексій Кравець стане звичайним столярем, у якого шахраї відібрали квартиру. Бізнесмена дуже потішило й насмішило його теперішнє амплуа. Усі свої надії Олексій покладає на чуйних і добрих людей. Дивіться онлайн «Багач-Бідняк» 1 сезон 5 випуск і дізнайтесь, чи виживе багач у бідності.</p> <p>Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/bogach-bednyak/sezon-1/vipusk-4">«Багач-Бідняк» 1 сезон 4 випуск</a>.</p>

Тернопільська перевірка на міцність найбагатшого пивовара України

Тернопільська перевірка на міцність найбагатшого пивовара України

Перспективний і цілеспрямований бізнесмен, який щедро наливає всій країні по келиху хмільного, за фантастично короткий час побудував найбільшу мережу пивних магазинів. Та чи зможе він так само швидко відмовитися від усіх нажитків? Дивіться просто зараз!

У проекті «Багач-Бідняк» 1 сезон 5 випуск випробував себе на міцність олігарх-пивовар Олексій Кравець. Він впевнений, щоб гідно прийняти всі «сюрпризи» долі, потрібно себе максимально загартовувати! Олексій уже фізично готовий до життєвих негараздів. Він професійно займається найдорожчим і найтяжчим видом спорту — триатлоном. Мрія багача — стати «залізною людиною». Для цього Олексій Кравець вирішує кардинально змінити свій ритм життя й на декілька днів стати бідняком. Але чи не зламають відчайдуха злидні? Дивіться шоу «Багач-Бідняк» 1 сезон 5 серія.

Не встиг герой проекту «Багач-Бідняк» 1 сезон 5 серія отямитися від авантюри, як він за лічені секунди перетворився на бідняка. На два дні Олексій Кравець стане звичайним столярем, у якого шахраї відібрали квартиру. Бізнесмена дуже потішило й насмішило його теперішнє амплуа. Усі свої надії Олексій покладає на чуйних і добрих людей. Дивіться онлайн «Багач-Бідняк» 1 сезон 5 випуск і дізнайтесь, чи виживе багач у бідності.

Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «Багач-Бідняк» 1 сезон 4 випуск.