Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Різкий поворот долі: як багач освоював нові професії
<p>Амбіційний мрійник, король солодощів, експериментатор ресторанного бізнесу в Україні та фанат швидкості хоче підкорити не тільки заможне життя, але взяти вверх над злиднями. Як чоловік змагатиметься в нерівному поєдинку із буденними проблемами? Дивіться онлайн шоу «Багач-Бідняк» 1 сезон 6 випуск.</p> <p>Героєм проекту <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/bogach-bednyak/sezon-1">«Багач-Бідняк» 1 сезон</a> 6 випуск став впливовий львівський бізнесмен, власник відомої мережі кондитерських магазинів Андрій Дзюбан. Статки чоловіка становлять понад три мільйони доларів! Шлях до безтурботного життя був тернистим. Але завдяки суворості, дисциплінованості та бажанню змінити себе Андрій досяг величезного успіху. Щоб зробити переоцінку цінностей, багач хоче випробувати всі негаразди на собі. Чи не зламають його труднощі? Дивіться онлайн шоу «Багач-Бідняк» 1 сезон 6 випуск на сайті Teleportal.ua.</p> <p>Команда ICTV підготувала для Андрія Дзюбана «ядерну бомбу» завдань. Подивимось, чи так легко він зможе їх пройти й не впасти лицем у бруд у погоні за виживанням. Подробиці в проекті «Багач-Бідняк» 1 сезон 6 випуск.</p> <p>Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/bogach-bednyak/sezon-1/vipusk-5">«Багач-Бідняк» 1 сезон 5 випуск</a>.</p>

Різкий поворот долі: як багач освоював нові професії

Різкий поворот долі: як багач освоював нові професії

Амбіційний мрійник, король солодощів, експериментатор ресторанного бізнесу в Україні та фанат швидкості хоче підкорити не тільки заможне життя, але взяти вверх над злиднями. Як чоловік змагатиметься в нерівному поєдинку із буденними проблемами? Дивіться онлайн шоу «Багач-Бідняк» 1 сезон 6 випуск.

Героєм проекту «Багач-Бідняк» 1 сезон 6 випуск став впливовий львівський бізнесмен, власник відомої мережі кондитерських магазинів Андрій Дзюбан. Статки чоловіка становлять понад три мільйони доларів! Шлях до безтурботного життя був тернистим. Але завдяки суворості, дисциплінованості та бажанню змінити себе Андрій досяг величезного успіху. Щоб зробити переоцінку цінностей, багач хоче випробувати всі негаразди на собі. Чи не зламають його труднощі? Дивіться онлайн шоу «Багач-Бідняк» 1 сезон 6 випуск на сайті Teleportal.ua.

Команда ICTV підготувала для Андрія Дзюбана «ядерну бомбу» завдань. Подивимось, чи так легко він зможе їх пройти й не впасти лицем у бруд у погоні за виживанням. Подробиці в проекті «Багач-Бідняк» 1 сезон 6 випуск.

Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «Багач-Бідняк» 1 сезон 5 випуск.