Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Продавець й автомеханік: як багач заробляв на шматок хліба
<p>Ну що ж, ми продовжуємо проводити експерименти над багачами. Цікаво, чи витримає перевірку на міцність наступний бізнесмен? Дізнайтесь за мить!</p> <p>На цей раз героєм проекту <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/bogach-bednyak/sezon-1">«Багач-Бідняк» 1 сезон</a> 8 випуск став харківський мільйонер, геній друкарської справи, власник одного з найбільших видавництв України Віктор Круглов. Свій перший мільйон він заробив сам, завдяки своїй наполегливості і своєму вмінню заробляти гроші. Майже 20 років тому Віктор створив власну друковану імперію, річний обіг якої перевищує сто мільйонів гривень. Замахнувся наш герой на екстремальну авантюру: на два дні він відмовиться від своїх мільйонів і на собі відчує усю важкість щоденної рутини. Чи не зламався Віктор під важкістю життя простого українця? Ранковий підйом, громадський транспорт, мізерна зарплата… Це не дорогі костюми носити! Дивіться просто зараз у шоу «Багач-Бідняк» 1 сезон 8 випуск.</p> <p>У проекті «Багач-Бідняк» 1 сезон 8 випуск Віктор Круглов став колишнім арештантом, який хоче розпочати своє життя спочатку. Чи знайде він доброзичливих людей, які дадуть йому таку можливість? Дізнайтесь першими в шоу «Багач-Бідняк» 1 сезон 8 випуск.</p> <p>Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/bogach-bednyak/sezon-1/vipusk-7">«Багач-Бідняк» 1 сезон 7 випуск</a>.</p>

Продавець й автомеханік: як багач заробляв на шматок хліба

Продавець й автомеханік: як багач заробляв на шматок хліба

Ну що ж, ми продовжуємо проводити експерименти над багачами. Цікаво, чи витримає перевірку на міцність наступний бізнесмен? Дізнайтесь за мить!

На цей раз героєм проекту «Багач-Бідняк» 1 сезон 8 випуск став харківський мільйонер, геній друкарської справи, власник одного з найбільших видавництв України Віктор Круглов. Свій перший мільйон він заробив сам, завдяки своїй наполегливості і своєму вмінню заробляти гроші. Майже 20 років тому Віктор створив власну друковану імперію, річний обіг якої перевищує сто мільйонів гривень. Замахнувся наш герой на екстремальну авантюру: на два дні він відмовиться від своїх мільйонів і на собі відчує усю важкість щоденної рутини. Чи не зламався Віктор під важкістю життя простого українця? Ранковий підйом, громадський транспорт, мізерна зарплата… Це не дорогі костюми носити! Дивіться просто зараз у шоу «Багач-Бідняк» 1 сезон 8 випуск.

У проекті «Багач-Бідняк» 1 сезон 8 випуск Віктор Круглов став колишнім арештантом, який хоче розпочати своє життя спочатку. Чи знайде він доброзичливих людей, які дадуть йому таку можливість? Дізнайтесь першими в шоу «Багач-Бідняк» 1 сезон 8 випуск.

Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «Багач-Бідняк» 1 сезон 7 випуск.