Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!

Багач Бідняк

Чим здивувати людину, у якої є все? У програми Богач Бідняк 2019 є відповідь - важкою роботою, відсутністю грошей і зв'язків. Мільйонерам доведеться несолодко!

play
Смотреть без рекламы

Багач Бідняк Сезон 2

Чим здивувати людину, у якої є все? У програми Богач Бідняк 2019 є відповідь - важкою роботою, відсутністю грошей і зв'язків. Мільйонерам доведеться несолодко!

Проект Богач Бідняк 2019 пропонує найбагатшим людям України своєрідний екстрим. Їх завдання - вижити протягом двох днів в ролі бездомного і безробітного людини. Кожному з бізнесменів придумують легенду. З успішних підприємців вони перетворюються в невдах, які програлися у автомати, розорених підприємців і вигнаних з дому чоловіків.


Без грошей, охорони і зв'язків, зате зі знімальною групою

Що вийде, якщо взяти мільйонера, відібрати у нього всі гроші, вивезти в незнайоме місто і залишити напризволяще? Дивіться у програмі Богач Бідняк 2019 онлайн!

У кожному випуску проекту Богач Бідняк 2 сезон на вас чекають незвичайні пригоди мільйонерів у суворій реальності. Їм доведеться познайомитися з важкою фізичною працею, знайти роботу, житло, і не набрати боргів. Деякі герої проекту Богач Бідняк 2 сезон вперше за довгі роки проїдуться в громадському транспорті, візьмуть в руки інструменти і поспілкуються із «простим народом».


Проект Богач Бідняк 2019 - не про гроші, він про... доброту.

Успішний підприємець - це людина, яка зробила себе сама. Найчастіше вони просто не звикли просити про допомогу і сподіватися на інших. Завжди потрібно покладатися тільки на себе, контролювати всі аспекти свого життя. У проекті Богач Бідняк 2 сезон мільйонери переглянули свої принципи і познайомилися зі справжньою людською добротою. Вони змогли побачити чудову людську якість - щирість. Адже люди й гадки не мають про справжні статки героїв проекту Богач Бідняк 2 сезон, а значить - допомагають від серця.

Проект Богач Бідняк 2019 дає українським мільйонерам унікальну можливість випробувати свої сили, поспілкуватися з різними людьми і відкрити щось нове про себе. Але чи засвоять вони після цього якісь уроки, або просто повернуться до попереднього життя, як ні в чому не бувало? Дивіться у програмі Богач Бідняк 2 сезон онлайн на сайті Teleportal.ua