Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Дмитро Стрижов: побувати в пеклі і зібрати шафу
<p>Дмитро Стрижов - власник однієї з найуспішніших охоронних компаній України. Він може дозволити собі все, починаючи від приватного тренера з плавання та закінчуючи гвинтівкою за 100 000 гривень. Чи зможе він вижити в незнайомому місті без грошей, роботи і зв'язків?</p> <p><strong>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/bagach/sezon-2">Богач Бідняк 2 сезон</a> 1 випуск від 06.12.2018 ще одного мільйонера випробували на міцність.</strong></p> <p>Дмитра Стрижова не можна назвати розпещеною людиною. Він дуже вимогливий і до себе, і до своїх підлеглих, і навіть до власних дітей. Але ось з чим йому ще жодного разу не доводилося стикатися - це з бідністю... У програмі Богач Бідняк 1 випуск він отримав таку можливість - дивіться, що з цього вийшло!</p> <p><strong>Що ми знаємо про Дмитра Стрижова?</strong></p> <p>Команда проекту Богач Бідняк 2 сезон поспілкувалася з колегами, підлеглими і сім'єю героя, щоб краще зрозуміти, що ж він із себе представляє.</p> <p><strong>Строгий начальник і прихильник ЗСЖ.</strong></p> <p>Охоронна компанія Дмитра Стрижова відома в усій країні. Мабуть, це єдина компанія такого формату, у якої є власний офіс. До підбору співробітників бізнесмен ставиться дуже серйозно: всі кандидати перед прийомом на роботу проходять детектор брехні, адже Стрижов повинен довіряти своїм людям.</p> <p>У компанії - строга дисципліна. У проекті Богач Бідняк 1 випуск працівники Стрижова розповіли про особливості заохочень і покарань на фірмі. наприклад:</p> <ul> <li>Для покарання працівника можуть змусити віджиматися або присідати.</li> <li>За відмову від куріння Дмитро Стрижов виплачує чималу премію.</li> </ul> <p>Спорт займає велике місце в житті героя проекту Богач Бідняк 1 випуск. У Дмитра Стрижова більше 50 медалей за різні досягнення. Бізнесмен займається плаванням, стрільбою, а також особисто контролює фізичне виховання своїх дітей.</p> <p><strong>Чи допоможе все це йому в реальному житті?</strong></p> <p>Дивіться у програмі Богач Бідняк 06.12.2018, як власник однієї з найбільших охоронних фірм країни віджимається на спір, бореться з агресивними собаками і згадує, з якого боку братися за молоток!</p> <p>Тепер у нього нова легенда: Дмитро Стрижов більше не мільйонер, а бездомний і безробітний чоловік із Харківської області, який втратив сім'ю через пристрасть до гральних автоматів. Дивіться у програмі Богач Бідняк 2 сезон 1 випуск від 06.12.2018, як Дмитру Стрижову довелося зіткнутися з суворою реальністю!</p>

Дмитро Стрижов: побувати в пеклі і зібрати шафу

Дмитро Стрижов: побувати в пеклі і зібрати шафу

Дмитро Стрижов - власник однієї з найуспішніших охоронних компаній України. Він може дозволити собі все, починаючи від приватного тренера з плавання та закінчуючи гвинтівкою за 100 000 гривень. Чи зможе він вижити в незнайомому місті без грошей, роботи і зв'язків?

У програмі Богач Бідняк 2 сезон 1 випуск від 06.12.2018 ще одного мільйонера випробували на міцність.

Дмитра Стрижова не можна назвати розпещеною людиною. Він дуже вимогливий і до себе, і до своїх підлеглих, і навіть до власних дітей. Але ось з чим йому ще жодного разу не доводилося стикатися - це з бідністю... У програмі Богач Бідняк 1 випуск він отримав таку можливість - дивіться, що з цього вийшло!

Що ми знаємо про Дмитра Стрижова?

Команда проекту Богач Бідняк 2 сезон поспілкувалася з колегами, підлеглими і сім'єю героя, щоб краще зрозуміти, що ж він із себе представляє.

Строгий начальник і прихильник ЗСЖ.

Охоронна компанія Дмитра Стрижова відома в усій країні. Мабуть, це єдина компанія такого формату, у якої є власний офіс. До підбору співробітників бізнесмен ставиться дуже серйозно: всі кандидати перед прийомом на роботу проходять детектор брехні, адже Стрижов повинен довіряти своїм людям.

У компанії - строга дисципліна. У проекті Богач Бідняк 1 випуск працівники Стрижова розповіли про особливості заохочень і покарань на фірмі. наприклад:

  • Для покарання працівника можуть змусити віджиматися або присідати.
  • За відмову від куріння Дмитро Стрижов виплачує чималу премію.

Спорт займає велике місце в житті героя проекту Богач Бідняк 1 випуск. У Дмитра Стрижова більше 50 медалей за різні досягнення. Бізнесмен займається плаванням, стрільбою, а також особисто контролює фізичне виховання своїх дітей.

Чи допоможе все це йому в реальному житті?

Дивіться у програмі Богач Бідняк 06.12.2018, як власник однієї з найбільших охоронних фірм країни віджимається на спір, бореться з агресивними собаками і згадує, з якого боку братися за молоток!

Тепер у нього нова легенда: Дмитро Стрижов більше не мільйонер, а бездомний і безробітний чоловік із Харківської області, який втратив сім'ю через пристрасть до гральних автоматів. Дивіться у програмі Богач Бідняк 2 сезон 1 випуск від 06.12.2018, як Дмитру Стрижову довелося зіткнутися з суворою реальністю!