Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Андрій Коваленко: багач або житомирський алкоголік?
<p>Андрій Коваленко заробляє мільйони, але боїться маршруток і ніколи не їв сосиски. Як він буде себе почувати два дні без звичних благ?</p> <p>Герой проекту <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/bogach-bednyak/sezon-2">Багач Бідняк 2 сезон</a> 4 випуск від 18.03.2019 став мільйонером, коли йому було 30 років. Зараз він – власник фірми, яка займається здачею спецтехніки в оренду. Колись Андрій починав з одного автомобіля, тепер – його автопарк вважається найбільшим в Україні. Задумайтесь: територія офісу, гаража та інших споруд компанії займає близько гектара землі!</p> <p><strong>Героя проекту Багач Бідняк 4 випуск побоюються і конкуренти, і підлеглі.</strong></p> <p>Співробітники вважають Андрія Коваленка дуже жорстким босом, який вимагає найкращі показники. Воно й не дивно, адже мільйонер домігся всього в житті сам. Так що і від інших він вимагає повної самовіддачі і дисципліни. Незважаючи на свої мільйони, Андрій не звик розкидатися грошима даремно – він завжди намагається укладати найбільш вигідні для себе угоди.</p> <p><strong>У жорсткого начальника – жорсткі хобі.</strong></p> <p>На далекі об'єкти підприємства Андрій добирається на вертольоті, а їздить виключно на позашляховику. У вільний від роботи час мільйонер ходить на полювання.</p> <p><strong>Найголовніше в житті героя Багач Бідняк 4 випуск – це сім'я.</strong></p> <p>Андрій все робить заради своїх близьких. Він любить проводити час у колі сім'ї, любить готувати – і у нього чудово виходить!</p> <p><strong>Що ж, як він тепер поставиться до сосисок і огірків до коньяку? Дивіться в передачі Багач Бідняк 4 випуск онлайн!</strong></p> <p>Андрій вирушив до славного міста Житомир. Що тут можна робити, якщо ти - не власник фабрики з виготовлення шкарпеток?</p> <p>У програмі Богач Бідняк 4 випуск мільйонерові довелося:</p> <ul> <li>рубати дрова за сущі копійки;</li> <li>працювати на будівництві;</li> <li>спробувати себе в ролі зварника.</li> </ul> <p>Андрій Коваленко боїться маршруток, харчується виключно органічними продуктами і гадки не має, як користуватися кнопковим телефоном. Дивіться у програмі Багач Бідняк 2 сезон 4 випуск від 18.03.2019, як він боровся з цими труднощами</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/bogach-bednyak/sezon-2/vipusk-3">Багач Бідняк 2 сезон 3 випуск</a></p>

Андрій Коваленко: багач або житомирський алкоголік?

Андрій Коваленко: багач або житомирський алкоголік?

Андрій Коваленко заробляє мільйони, але боїться маршруток і ніколи не їв сосиски. Як він буде себе почувати два дні без звичних благ?

Герой проекту Багач Бідняк 2 сезон 4 випуск від 18.03.2019 став мільйонером, коли йому було 30 років. Зараз він – власник фірми, яка займається здачею спецтехніки в оренду. Колись Андрій починав з одного автомобіля, тепер – його автопарк вважається найбільшим в Україні. Задумайтесь: територія офісу, гаража та інших споруд компанії займає близько гектара землі!

Героя проекту Багач Бідняк 4 випуск побоюються і конкуренти, і підлеглі.

Співробітники вважають Андрія Коваленка дуже жорстким босом, який вимагає найкращі показники. Воно й не дивно, адже мільйонер домігся всього в житті сам. Так що і від інших він вимагає повної самовіддачі і дисципліни. Незважаючи на свої мільйони, Андрій не звик розкидатися грошима даремно – він завжди намагається укладати найбільш вигідні для себе угоди.

У жорсткого начальника – жорсткі хобі.

На далекі об'єкти підприємства Андрій добирається на вертольоті, а їздить виключно на позашляховику. У вільний від роботи час мільйонер ходить на полювання.

Найголовніше в житті героя Багач Бідняк 4 випуск – це сім'я.

Андрій все робить заради своїх близьких. Він любить проводити час у колі сім'ї, любить готувати – і у нього чудово виходить!

Що ж, як він тепер поставиться до сосисок і огірків до коньяку? Дивіться в передачі Багач Бідняк 4 випуск онлайн!

Андрій вирушив до славного міста Житомир. Що тут можна робити, якщо ти - не власник фабрики з виготовлення шкарпеток?

У програмі Богач Бідняк 4 випуск мільйонерові довелося:

  • рубати дрова за сущі копійки;
  • працювати на будівництві;
  • спробувати себе в ролі зварника.

Андрій Коваленко боїться маршруток, харчується виключно органічними продуктами і гадки не має, як користуватися кнопковим телефоном. Дивіться у програмі Багач Бідняк 2 сезон 4 випуск від 18.03.2019, як він боровся з цими труднощами

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Багач Бідняк 2 сезон 3 випуск