Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Олександр Кардаков – мільйонер у тільняшці
<p>Олександр Кардаков – перший мільйонер України, який заробив свої статки завдяки IT. Коли подорожі по самим екзотичним куточкам планети вже не дивують, а приватне озеро з гігантськими коропами вже не так радує око – час спробувати що-небудь новеньке!</p> <p>Герой проекту <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/bogach-bednyak/sezon-2">Багач Бідняк 2 сезон</a> 5 випуск від 25.03.2019 почав займатися бізнесом у не такі вже далекі 90-і, і тоді у нього не було зовсім нічого. Зараз Олександр Кардаков дуже комфортно почуває себе у списку найбагатших людей України.</p> <p><strong>Що ми знаємо про героя 5 випуску передачі Багач Бідняк?</strong></p> <p>Олександр Кардаков – жорсткий начальник, тонка творча натура і любитель хорошої їжі. Підлеглі стверджують, що з Олександром не забалуєш – він завжди ставить чіткі терміни і може будь-яку претензію висловити прямо в обличчя.</p> <p>У житті герой проекту Багач Бідняк 5 випуск – любитель прекрасного. Він може купити картину за скажені гроші і заплатити садівникові 40 000 гривень, просто щоб жити в оточенні красиво підстрижених дерев. У багатих свої примхи!</p> <p>Олександр Кардаков розлучений, але у нього є улюблений кіт зовсім недешевої породи мейн-кун. Крім того, бізнесмен багато подорожує і любить готувати.</p> <p><strong>Одного разу Олександр Кардаков провів більше десяти днів в горах. Невже два дня в незнайомому місті можуть стати більш складним випробуванням? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму Багач Бідняк 5 випуск!</strong></p> <p>Отже, Олександр Кардаков отримав свою легенду і відправився назустріч пригодам. Тепер він – безробітний кок. А яку роботу може отримати кухар... без медичної книжки?</p> <p>У програмі Богач Бідняк 25.03.2019 Олександр:</p> <ul> <li>попрацював у турфірмі</li> <li>взяв у руки перфоратор і підключав людям інтернет</li> <li>підрізав дерева</li> <li>торгував власноруч приготованим глінвейном</li> </ul> <p>Як мільйонер виживав два дні без будиночка з басейном, дорогого автомобіля і особистих помічників? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму Багач Бідняк 2 сезон 5 випуск від 25.03.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/bogach-bednyak/sezon-2/vipusk-4">Багач Бідняк 2 сезон 4 випуск</a></p>

Олександр Кардаков – мільйонер у тільняшці

Олександр Кардаков – мільйонер у тільняшці

Олександр Кардаков – перший мільйонер України, який заробив свої статки завдяки IT. Коли подорожі по самим екзотичним куточкам планети вже не дивують, а приватне озеро з гігантськими коропами вже не так радує око – час спробувати що-небудь новеньке!

Герой проекту Багач Бідняк 2 сезон 5 випуск від 25.03.2019 почав займатися бізнесом у не такі вже далекі 90-і, і тоді у нього не було зовсім нічого. Зараз Олександр Кардаков дуже комфортно почуває себе у списку найбагатших людей України.

Що ми знаємо про героя 5 випуску передачі Багач Бідняк?

Олександр Кардаков – жорсткий начальник, тонка творча натура і любитель хорошої їжі. Підлеглі стверджують, що з Олександром не забалуєш – він завжди ставить чіткі терміни і може будь-яку претензію висловити прямо в обличчя.

У житті герой проекту Багач Бідняк 5 випуск – любитель прекрасного. Він може купити картину за скажені гроші і заплатити садівникові 40 000 гривень, просто щоб жити в оточенні красиво підстрижених дерев. У багатих свої примхи!

Олександр Кардаков розлучений, але у нього є улюблений кіт зовсім недешевої породи мейн-кун. Крім того, бізнесмен багато подорожує і любить готувати.

Одного разу Олександр Кардаков провів більше десяти днів в горах. Невже два дня в незнайомому місті можуть стати більш складним випробуванням? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму Багач Бідняк 5 випуск!

Отже, Олександр Кардаков отримав свою легенду і відправився назустріч пригодам. Тепер він – безробітний кок. А яку роботу може отримати кухар... без медичної книжки?

У програмі Богач Бідняк 25.03.2019 Олександр:

  • попрацював у турфірмі
  • взяв у руки перфоратор і підключав людям інтернет
  • підрізав дерева
  • торгував власноруч приготованим глінвейном

Як мільйонер виживав два дні без будиночка з басейном, дорогого автомобіля і особистих помічників? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму Багач Бідняк 2 сезон 5 випуск від 25.03.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Багач Бідняк 2 сезон 4 випуск