Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Мультимільйонер Гарік Корогодський перетворився на гігантську піцу
<p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Тільки в програмі <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/bogach-bednyak/sezon-3">«Багач Бідняк» 3 сезон</a> 1 випуск від 18.11.2019 мультимільйонер може прибирати за тваринами в зоопарку. Не пропустіть повернення проекту ICTV, який спускає багатіїв з небес на землю!</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Гарік Корогодський звик, що на його картці завжди є шестизначна сума. В його офісі є і крісло за 100 000 грн, і навіть м'яч самого Пеле.</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Гаріку доведеться забути про розкіш на довгих два дні. Він перетвориться на ексцентричного художнього керівника з Охтирки, який намагається знайти роботу після скандального звільнення... Чи зможе мультимільйонер прожити дві доби, як звичайний українець? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Багач Бідняк» 3 сезон 1 випуск від 18.11.2019!</p> <p class="MsoNoSpacing"> </p>

Мультимільйонер Гарік Корогодський перетворився на гігантську піцу

Мультимільйонер Гарік Корогодський перетворився на гігантську піцу

Тільки в програмі «Багач Бідняк» 3 сезон 1 випуск від 18.11.2019 мультимільйонер може прибирати за тваринами в зоопарку. Не пропустіть повернення проекту ICTV, який спускає багатіїв з небес на землю!

Гарік Корогодський звик, що на його картці завжди є шестизначна сума. В його офісі є і крісло за 100 000 грн, і навіть м'яч самого Пеле.

Гаріку доведеться забути про розкіш на довгих два дні. Він перетвориться на ексцентричного художнього керівника з Охтирки, який намагається знайти роботу після скандального звільнення... Чи зможе мультимільйонер прожити дві доби, як звичайний українець? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Багач Бідняк» 3 сезон 1 випуск від 18.11.2019!