Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: М’ясник, двірник і продавець – нові заняття банкіра Андрія Оністрата
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>В ексклюзивному реаліті-шоу ICTV <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/bogach-bednyak/sezon-3">«Багач Бідняк» 3 сезон</a> 3 випуск від 02.12.2019 сенсація! Український бізнесмен, спортсмен, мільйонер на прізвисько «банкір, що біжить» Андрій Оністрат опиниться на продовольчому ринку, де підбиратиме собі «модний лук». А щоб на нього заробити, Андрію доведеться взяти до рук мітлу та на кілька хвилин стати звичайним двірником. Проте й це тільки квіточки: справжнє випробування на нього чекає в м’ясному магазині, де він спробує віртуозно розділити тушу тварини. Заінтриговані? Тоді мерщій дивіться онлайн програму «Багач Бідняк» 3 сезон 3 випуск від 02.12.2019 на сайті Teleportal.ua.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/bogach-bednyak/sezon-3/vypusk-2">«Багач Бідняк» 3 сезон 2 випуск</a>.</span></p>

М’ясник, двірник і продавець – нові заняття банкіра Андрія Оністрата

М’ясник, двірник і продавець – нові заняття банкіра Андрія Оністрата

В ексклюзивному реаліті-шоу ICTV «Багач Бідняк» 3 сезон 3 випуск від 02.12.2019 сенсація! Український бізнесмен, спортсмен, мільйонер на прізвисько «банкір, що біжить» Андрій Оністрат опиниться на продовольчому ринку, де підбиратиме собі «модний лук». А щоб на нього заробити, Андрію доведеться взяти до рук мітлу та на кілька хвилин стати звичайним двірником. Проте й це тільки квіточки: справжнє випробування на нього чекає в м’ясному магазині, де він спробує віртуозно розділити тушу тварини. Заінтриговані? Тоді мерщій дивіться онлайн програму «Багач Бідняк» 3 сезон 3 випуск від 02.12.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Багач Бідняк» 3 сезон 2 випуск.