Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Кошмар мільйонера Ігоря Захаренка – вила, гній і сільські городи
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/bogach-bednyak/sezon-3">«Багач Бідняк» 3 сезон</a> 4 випуск від 09.12.2019 ви познайомитеся з Ігорем Захаренком – власником туристичної компанії, щирим благодійником і затятим мандрівником. Однак сьогодні його безтурботне та багате життя перевтілиться на справжній кошмар для мільйонера. Замість дорогого смартфону в руках Ігор триматиме вила, пахнутиме він не парфумами від «Chanel» чи «Dolce&Gabbana», а гноєм! Цікаво, чи витримають нерви Ігоря Захаренка сільський експеримент? Залишайтеся з нами – дивіться онлайн реаліті-шоу від ICTV «Багач Бідняк» 3 сезон 4 випуск від 09.12.2019.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/bogach-bednyak/sezon-3/vypusk-3">«Багач Бідняк» 3 сезон 3 випуск</a>.</span></p>

Кошмар мільйонера Ігоря Захаренка – вила, гній і сільські городи

Кошмар мільйонера Ігоря Захаренка – вила, гній і сільські городи

У програмі «Багач Бідняк» 3 сезон 4 випуск від 09.12.2019 ви познайомитеся з Ігорем Захаренком – власником туристичної компанії, щирим благодійником і затятим мандрівником. Однак сьогодні його безтурботне та багате життя перевтілиться на справжній кошмар для мільйонера. Замість дорогого смартфону в руках Ігор триматиме вила, пахнутиме він не парфумами від «Chanel» чи «Dolce&Gabbana», а гноєм! Цікаво, чи витримають нерви Ігоря Захаренка сільський експеримент? Залишайтеся з нами – дивіться онлайн реаліті-шоу від ICTV «Багач Бідняк» 3 сезон 4 випуск від 09.12.2019.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Багач Бідняк» 3 сезон 3 випуск.