Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Бізнесмен Вадим Бортник купається в мазуті та лазить по деревах
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Сьогодні в реаліті-шоу <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/bogach-bednyak/sezon-3">«Багач Бідняк» 3 сезон</a> 5 випуск від 16.12.2019 ви побачите, як співвласник і засновник мережі сендвіч-барів Вадим Бортник забуде про безтурботне життя мільйонера, роботу в прохолодному офісі та переїде до села. На бізнесмена чекатимуть:</span></p> <ul dir="ltr"> <li role="presentation" style="text-align: justify;"><span>копання городів;</span></li> <li role="presentation" style="text-align: justify;"><span>зрізання дерев:</span></li> <li role="presentation" style="text-align: justify;"><span>ремонтування запчастин.</span></li> </ul> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Здається, після таких випробувань Вадим Бортник точно переосмислить своє багате життя! Залишайтеся з нами – дивіться онлайн програму ICTV «Багач Бідняк» 3 сезон 5 випуск від 16.12.2019 на сайті Teleportal.ua.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посилання та дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/bogach-bednyak/sezon-3/vypusk-4">«Багач Бідняк» 3 сезон 4 випуск</a>.</span></p>

Бізнесмен Вадим Бортник купається в мазуті та лазить по деревах

Бізнесмен Вадим Бортник купається в мазуті та лазить по деревах

Сьогодні в реаліті-шоу «Багач Бідняк» 3 сезон 5 випуск від 16.12.2019 ви побачите, як співвласник і засновник мережі сендвіч-барів Вадим Бортник забуде про безтурботне життя мільйонера, роботу в прохолодному офісі та переїде до села. На бізнесмена чекатимуть:

  • копання городів;
  • зрізання дерев:
  • ремонтування запчастин.

Здається, після таких випробувань Вадим Бортник точно переосмислить своє багате життя! Залишайтеся з нами – дивіться онлайн програму ICTV «Багач Бідняк» 3 сезон 5 випуск від 16.12.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посилання та дивіться «Багач Бідняк» 3 сезон 4 випуск.