Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чи зможе Дмитро Феліксов впоратися з суворою реальністю будівельника?
<p style="text-align: justify;"><span>Що чекає на мільйонера в реаліті-шоу <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/bogach-bednyak/sezon-3">«Багач Бідняк» 3 сезон</a> 6 випуск від 23.12.2019? Дивіться просто зараз, як один з найвпливовіших людей українського шоу-бізнесу стане звичайним будівельником.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Дмитро Феліксов – генеральний директор великої івент-компанії, а також один із засновників популярного сайту з продажу квитків на розважальні заходи. Уявити таку людину за важкою фізичною працею дуже складно, але для реаліті «Багач Бідняк» 2019 можливо все! </span></p><p style="text-align: justify;"><span>Дмитру доведеться будувати центр Києва нарівні з простими робітниками – класти асфальт, носити важку плитку та… продавати дітям цукрову вату! Чи впорається Дмитро з такою роботою? Дивіться перевтілення мільйонера на будівельника просто зараз в проєкті «Багач Бідняк» 3 сезон 6 випуск від 23.12.2019 на Телепорталі.</span></p><p style="text-align: justify;">Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посилання та дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/bogach-bednyak/sezon-3/vypusk-5">«Багач Бідняк» 3 сезон 5 випуск</a>.</p><p style="text-align: justify;"> </p>

Чи зможе Дмитро Феліксов впоратися з суворою реальністю будівельника?

Чи зможе Дмитро Феліксов впоратися з суворою реальністю будівельника?

Що чекає на мільйонера в реаліті-шоу «Багач Бідняк» 3 сезон 6 випуск від 23.12.2019? Дивіться просто зараз, як один з найвпливовіших людей українського шоу-бізнесу стане звичайним будівельником.

Дмитро Феліксов – генеральний директор великої івент-компанії, а також один із засновників популярного сайту з продажу квитків на розважальні заходи. Уявити таку людину за важкою фізичною працею дуже складно, але для реаліті «Багач Бідняк» 2019 можливо все! 

Дмитру доведеться будувати центр Києва нарівні з простими робітниками – класти асфальт, носити важку плитку та… продавати дітям цукрову вату! Чи впорається Дмитро з такою роботою? Дивіться перевтілення мільйонера на будівельника просто зараз в проєкті «Багач Бідняк» 3 сезон 6 випуск від 23.12.2019 на Телепорталі.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посилання та дивіться «Багач Бідняк» 3 сезон 5 випуск.