Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Життя туристів в аеропорту і День Незалежності
<p><strong>Гумористи Дизель Шоу повернулися з новим позитивним концертом. Команда Дизель Шоу 2018 приготувала для вас добірку чудового літнього гумору.</strong></p><p>Про Одесу - або добре, або ніяк. На пляжі пройшов своєрідний конкурс краси, в якому наші герої помірялись епатажністю своїх костюмів. Дивіться в останньому випуску Дизель Шоу, як вбралися улюблені актори.</p><p>Татусі привезли дітей на море. Як завжди, у них зовсім різний підхід до виховання: хтось із хлопчаків допомагає татові заробити, а хтось відривається на атракціонах. У 48 випуску Дизель Шоу ви побачите, як батько десяти дітей намагається не зійти з розуму під час літнього відпочинку. А ще побачите парочку незвичайних ноу-хау підприємливих батьків: наприклад, окуляри віртуальної реальності для плавання та лежак із сигналізацією.</p><p><strong>Інша мініатюра Дизель Шоу обіграла добре знайому всім сцену з життя: як бабусі поводяться в чергах. Героям сюжету довелося пережити справжнє пекло!</strong> Бабусю зовсім не цікавить той факт, що у кого-то прихопило живіт, а у кого-то занадто рано почала діяти віагра... Адже пенсіонерів обслуговують позачергово, а якщо у справу вплутується ще одна літня людина – справа йде до біди. <strong>Дивіться онлайн епічну битву бабусі і дідусі в скетчі Дизель Шоу!</strong></p><p>Ще одна болюча тема літнього відпочинку - це скасування авіарейсу. Гумористи Дизель Шоу в іронічній формі обіграли приклад такого випадку. Туристи застрягли в аеропорту і почали там обживатися. Коли поруч є duty free і можна познайомитися із цікавими людьми, життя на валізах може виявитися не такий вже поганою... А от новачкам, чий рейс скасували вперше, буде несолодко. Їм доведеться з нуля вивчити всі премудрості життя в аеропорту.</p><p><strong>Наостанок команда Дизель Шоу, звичайно ж, привітала Україну з Днем незалежності. Актори задали уряду кілька питань і подарували улюбленій країні пісню на честь її дня народження.</strong></p>

Життя туристів в аеропорту і День Незалежності

Життя туристів в аеропорту і День Незалежності

Гумористи Дизель Шоу повернулися з новим позитивним концертом. Команда Дизель Шоу 2018 приготувала для вас добірку чудового літнього гумору.

Про Одесу - або добре, або ніяк. На пляжі пройшов своєрідний конкурс краси, в якому наші герої помірялись епатажністю своїх костюмів. Дивіться в останньому випуску Дизель Шоу, як вбралися улюблені актори.

Татусі привезли дітей на море. Як завжди, у них зовсім різний підхід до виховання: хтось із хлопчаків допомагає татові заробити, а хтось відривається на атракціонах. У 48 випуску Дизель Шоу ви побачите, як батько десяти дітей намагається не зійти з розуму під час літнього відпочинку. А ще побачите парочку незвичайних ноу-хау підприємливих батьків: наприклад, окуляри віртуальної реальності для плавання та лежак із сигналізацією.

Інша мініатюра Дизель Шоу обіграла добре знайому всім сцену з життя: як бабусі поводяться в чергах. Героям сюжету довелося пережити справжнє пекло! Бабусю зовсім не цікавить той факт, що у кого-то прихопило живіт, а у кого-то занадто рано почала діяти віагра... Адже пенсіонерів обслуговують позачергово, а якщо у справу вплутується ще одна літня людина – справа йде до біди. Дивіться онлайн епічну битву бабусі і дідусі в скетчі Дизель Шоу!

Ще одна болюча тема літнього відпочинку - це скасування авіарейсу. Гумористи Дизель Шоу в іронічній формі обіграли приклад такого випадку. Туристи застрягли в аеропорту і почали там обживатися. Коли поруч є duty free і можна познайомитися із цікавими людьми, життя на валізах може виявитися не такий вже поганою... А от новачкам, чий рейс скасували вперше, буде несолодко. Їм доведеться з нуля вивчити всі премудрості життя в аеропорту.

Наостанок команда Дизель Шоу, звичайно ж, привітала Україну з Днем незалежності. Актори задали уряду кілька питань і подарували улюбленій країні пісню на честь її дня народження.