Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Особливості одеського відпочинку
<p><strong>Дизель Шоу присвятило свій 49 випуск місту-герою Одесі. Гумористи з легкістю та іронією обіграли всі тонкощі літнього відпочинку в улюбленому місті.</strong></p><p>Яна Глущенко і Марина Поплавська порівняли рівень комфорту на пляжах. Вони привели безліч яскравих прикладів, в яких легко можна дізнатися справжню Одесу.</p><p>В одній з мініатюр 49 випуску Дизель Шоу 2018 мова пішла про туристичну поліцію. Гумористи спробували з'ясувати, навіщо було вводити цю малозрозумілу сезонну структуру. Героєм сюжету став недосвідчений поліцейський, над яким знущаються злісні відпочиваючі. Не хвилюйтеся, нашому правоохоронцю не доведеться боротися з туристами в поодинці - на допомогу йому прийде доблесний патруль 69! Чи зможуть вони дати відсіч відпочивальникам і показати, хто тут є представником закону? Дивіться онлайн Дизель Шоу 2018.</p><p><strong>Багато сімейних пари їдуть на відпочинок, щоб провести час разом і вдихнути в стосунки колишню романтику.</strong> <strong>Однак героям сюжету Дизель Шоу 2018 не пощастило: разом з ними на відпочинок приїхала мама дружини...</strong> І вона не збирається залишати подружжя у спокої, адже у жінки є свій інтерес: теща дуже хоче онуків, і вона готова на все, щоб вони з'явилися. Вона навіть готова особисто проконтролювати процес і створити для подружжя романтичну обстановку. Дивіться курйозну сцену про сімейне життя в 49 випуску Дизель Шоу онлайн!</p><p>І, звичайно, класика одеського відпочинку - це розіграш від місцевих жителів. Пара, яка третій рік поспіль відпочиває в Одесі, зустріла господаря квартири, яку вони свого часу знімали. Їм довелося познайомитися особливостями єврейського маркетингу і зустрітися з родиною колишнього орендодавця. Їм доведеться дізнатися, скільки коштує чисте одеське повітря, і як звичайна смажена риба може коштувати по 200 гривень за штуку.</p><p><strong>Артисти Дизель Шоу виконали на своєму концерті пісню, яка легко може стати неофіційним гімном будь-якого курорту.</strong> Адже присвячена ця музична композиція, мабуть, самому специфічному з них - Коблеве...</p>

Особливості одеського відпочинку

Особливості одеського відпочинку

Дизель Шоу присвятило свій 49 випуск місту-герою Одесі. Гумористи з легкістю та іронією обіграли всі тонкощі літнього відпочинку в улюбленому місті.

Яна Глущенко і Марина Поплавська порівняли рівень комфорту на пляжах. Вони привели безліч яскравих прикладів, в яких легко можна дізнатися справжню Одесу.

В одній з мініатюр 49 випуску Дизель Шоу 2018 мова пішла про туристичну поліцію. Гумористи спробували з'ясувати, навіщо було вводити цю малозрозумілу сезонну структуру. Героєм сюжету став недосвідчений поліцейський, над яким знущаються злісні відпочиваючі. Не хвилюйтеся, нашому правоохоронцю не доведеться боротися з туристами в поодинці - на допомогу йому прийде доблесний патруль 69! Чи зможуть вони дати відсіч відпочивальникам і показати, хто тут є представником закону? Дивіться онлайн Дизель Шоу 2018.

Багато сімейних пари їдуть на відпочинок, щоб провести час разом і вдихнути в стосунки колишню романтику. Однак героям сюжету Дизель Шоу 2018 не пощастило: разом з ними на відпочинок приїхала мама дружини... І вона не збирається залишати подружжя у спокої, адже у жінки є свій інтерес: теща дуже хоче онуків, і вона готова на все, щоб вони з'явилися. Вона навіть готова особисто проконтролювати процес і створити для подружжя романтичну обстановку. Дивіться курйозну сцену про сімейне життя в 49 випуску Дизель Шоу онлайн!

І, звичайно, класика одеського відпочинку - це розіграш від місцевих жителів. Пара, яка третій рік поспіль відпочиває в Одесі, зустріла господаря квартири, яку вони свого часу знімали. Їм довелося познайомитися особливостями єврейського маркетингу і зустрітися з родиною колишнього орендодавця. Їм доведеться дізнатися, скільки коштує чисте одеське повітря, і як звичайна смажена риба може коштувати по 200 гривень за штуку.

Артисти Дизель Шоу виконали на своєму концерті пісню, яка легко може стати неофіційним гімном будь-якого курорту. Адже присвячена ця музична композиція, мабуть, самому специфічному з них - Коблеве...