Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Тонкощі курортних романів
<p><strong>Новий концерт Дизель шоу присвячений справжньому коханню та його пошукам.</strong></p><p>Любов буває різна, і часом вона приносить нам нелегкі випробування. У мініатюрах Дизель шоу 2018 випуск 50 гумористи обіграли випадки із життя різних пар.</p><p><strong>Знайома картина: чоловік забув про річницю весілля…</strong></p><p>Бідоласі довелося довго гадати, про яку таку важливу дату теревенить йому дружина. Але вгадати свято - це ще не найстрашніше. Найстрашніше те, що дружина вже все підготувала для відзначення цієї знаменної події. У заповзятливої ​​жінки вже і ресторан замовлений, і торт, і підготовлений величезний список гостей. Як відсвяткувати другу річницю весілля і вижити - дивіться у скетчі Дизель шоу 2018.</p><p><strong>Курортний роман - зовсім особлива форма відносин. У цьому переконався герой сюжету Дизель шоу, який зустрів дівчину своєї мрії на відпочинку.</strong></p><p>Чоловік вперше прийшов у ресторан тверезим. Він як слід підготувався до побачення і вирішив не пити. Товариші навіть не впізнали свого друга, який із захватом розповідав про карі очі і прекрасну душу своєї нової любові. За всіма ознаками можна сказати - точно закохався. Але коли в ресторан нарешті прийшла та сама дівчина мрії, справа набула зовсім несподіваний повороту... Дивіться онлайн мініатюру Дизель шоу про тонкощі курортних романів.</p><p><strong>У сюжеті Дизель шоу люблячий син прийшов до матері перед її днем ​​народження. Він їде у відрядження на наступний день, тому вирішив зробити подарунок заздалегідь.</strong></p><p>Жінка довго гадала, що ж такого чудесного підготував для неї син. Виявилося, що він вирішив подарувати старенькій мамі смартфон. Тепер їй доведеться зрозуміти, як гортати екрани, що таке соцмережі, і як користуватися голосовим помічником.</p><p>А ще на цьому концерті Дизель шоу ви почуєте пісню Вікторії Булітко і Сергія Писаренко про складні сімейні стосунки. Гумористи Дизель шоу наочно покажуть всі види парочок, які зустрічаються на курортах. Може бути, якісь з них навіть здадуться вам знайомими.</p><p>Дивіться онлайн Дизель шоу 2018 випуск 50 і насолоджуйтеся новими жартами, піснями і навіть танцями.</p>

Тонкощі курортних романів

Тонкощі курортних романів

Новий концерт Дизель шоу присвячений справжньому коханню та його пошукам.

Любов буває різна, і часом вона приносить нам нелегкі випробування. У мініатюрах Дизель шоу 2018 випуск 50 гумористи обіграли випадки із життя різних пар.

Знайома картина: чоловік забув про річницю весілля…

Бідоласі довелося довго гадати, про яку таку важливу дату теревенить йому дружина. Але вгадати свято - це ще не найстрашніше. Найстрашніше те, що дружина вже все підготувала для відзначення цієї знаменної події. У заповзятливої ​​жінки вже і ресторан замовлений, і торт, і підготовлений величезний список гостей. Як відсвяткувати другу річницю весілля і вижити - дивіться у скетчі Дизель шоу 2018.

Курортний роман - зовсім особлива форма відносин. У цьому переконався герой сюжету Дизель шоу, який зустрів дівчину своєї мрії на відпочинку.

Чоловік вперше прийшов у ресторан тверезим. Він як слід підготувався до побачення і вирішив не пити. Товариші навіть не впізнали свого друга, який із захватом розповідав про карі очі і прекрасну душу своєї нової любові. За всіма ознаками можна сказати - точно закохався. Але коли в ресторан нарешті прийшла та сама дівчина мрії, справа набула зовсім несподіваний повороту... Дивіться онлайн мініатюру Дизель шоу про тонкощі курортних романів.

У сюжеті Дизель шоу люблячий син прийшов до матері перед її днем ​​народження. Він їде у відрядження на наступний день, тому вирішив зробити подарунок заздалегідь.

Жінка довго гадала, що ж такого чудесного підготував для неї син. Виявилося, що він вирішив подарувати старенькій мамі смартфон. Тепер їй доведеться зрозуміти, як гортати екрани, що таке соцмережі, і як користуватися голосовим помічником.

А ще на цьому концерті Дизель шоу ви почуєте пісню Вікторії Булітко і Сергія Писаренко про складні сімейні стосунки. Гумористи Дизель шоу наочно покажуть всі види парочок, які зустрічаються на курортах. Може бути, якісь з них навіть здадуться вам знайомими.

Дивіться онлайн Дизель шоу 2018 випуск 50 і насолоджуйтеся новими жартами, піснями і навіть танцями.