Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Дуже альтернативне лікування алкоголізму
<p>Зараз багато популярних гуртів дають концерти із симфонічним оркестром. Дизель шоу вирішили не відставати від трендів.</p><p>Гумористи Дизель шоу дали великий концерт у Києві. Заради цього вони не тільки запросили симфонічний оркестр, а й самі розучили парочку музичних партій. Повірте, такого виступу ви не побачите ніде - дивіться Дизель шоу онлайн!</p><p><strong>Команда </strong><a href="https://teleportal.ua/show/ictv/dizelshow/2018" target="_blank"><strong>Дизель шоу 2018</strong></a><strong> випуск 51 добре підготувалася, кожен прийшов зі своїм інструментом: хто із трембітою, хто з гармошкою, а хто з бубном. Не пропустіть шаманський виклик гарячої води у Дизель шоу 2018! Така магія знадобиться будь-якому киянину. Актори, оркестр і глухонімий диригент - ось складові по-справжньому яскравого концерту.</strong></p><p>І, звичайно ж, гумористи Дизель шоу підготували безліч смішних мініатюр.</p><p>В одній з них актори обіграли нелегкий вибір подарунка для чоловіка. Часом жінки відходять від стандартного сценарію «шкарпетки чи дезодорант». Ось тоді-то і починаються муки вибору... Любляча дружина з гумористичної сцени Дизель шоу 2018 навіть скасувала манікюр заради того, щоб вибрати кращу вудку для чоловіка.</p><p>Продавець-консультант в магазині «Все для полювання і риболовлі» ставив їй безліч несподіваних питань:</p><p>• Наскільки сильно ви любите свого чоловіка?</p><p>• Чи є у нього головка, і якого вона розміру?</p><p>• Чи є у чоловіка мармишкі?</p><p>Героїня мініатюри Дизель шоу 2018 не очікувала, що вибір вудки виявиться таким складним заняттям. Чи вийде у неї порадувати свого чоловіка? Дивіться у гумористичному скетчі від Дизель шоу онлайн.</p><p>Інша любляча дружина вирішила позбавити свого чоловіка від алкоголізму.</p><p>Вона вже зверталася і до психологів, і до наркологів - нічого не допомагає! Тоді героїня мініатюри Дизель шоу 2018 зважилася на крайні заходи: вона покликала бабку, яка вже допомагала чоловікові її подруги. Правда, той кинув не тільки пити, але і дружину... Дивіться Дизель шоу онлайн - дізнайтеся, як дивакувата бабка позбавляла чоловіка від алкоголізму.</p><p>Якщо ви пропустили попередній концерт, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/dizelshow/2018/vypusk-50" target="_blank">Дизель шоу 2018 випуск 50</a></p>

Дуже альтернативне лікування алкоголізму

Дуже альтернативне лікування алкоголізму

Зараз багато популярних гуртів дають концерти із симфонічним оркестром. Дизель шоу вирішили не відставати від трендів.

Гумористи Дизель шоу дали великий концерт у Києві. Заради цього вони не тільки запросили симфонічний оркестр, а й самі розучили парочку музичних партій. Повірте, такого виступу ви не побачите ніде - дивіться Дизель шоу онлайн!

Команда Дизель шоу 2018 випуск 51 добре підготувалася, кожен прийшов зі своїм інструментом: хто із трембітою, хто з гармошкою, а хто з бубном. Не пропустіть шаманський виклик гарячої води у Дизель шоу 2018! Така магія знадобиться будь-якому киянину. Актори, оркестр і глухонімий диригент - ось складові по-справжньому яскравого концерту.

І, звичайно ж, гумористи Дизель шоу підготували безліч смішних мініатюр.

В одній з них актори обіграли нелегкий вибір подарунка для чоловіка. Часом жінки відходять від стандартного сценарію «шкарпетки чи дезодорант». Ось тоді-то і починаються муки вибору... Любляча дружина з гумористичної сцени Дизель шоу 2018 навіть скасувала манікюр заради того, щоб вибрати кращу вудку для чоловіка.

Продавець-консультант в магазині «Все для полювання і риболовлі» ставив їй безліч несподіваних питань:

• Наскільки сильно ви любите свого чоловіка?

• Чи є у нього головка, і якого вона розміру?

• Чи є у чоловіка мармишкі?

Героїня мініатюри Дизель шоу 2018 не очікувала, що вибір вудки виявиться таким складним заняттям. Чи вийде у неї порадувати свого чоловіка? Дивіться у гумористичному скетчі від Дизель шоу онлайн.

Інша любляча дружина вирішила позбавити свого чоловіка від алкоголізму.

Вона вже зверталася і до психологів, і до наркологів - нічого не допомагає! Тоді героїня мініатюри Дизель шоу 2018 зважилася на крайні заходи: вона покликала бабку, яка вже допомагала чоловікові її подруги. Правда, той кинув не тільки пити, але і дружину... Дивіться Дизель шоу онлайн - дізнайтеся, як дивакувата бабка позбавляла чоловіка від алкоголізму.

Якщо ви пропустили попередній концерт, то дивіться за посиланням Дизель шоу 2018 випуск 50