Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чпок і повія: історія одного сватання
<p><strong>Люстрація за допомогою марафону, незвичайний випадок з повією і нове рішення самого гуманного Печерського суду - гумористи Дизель шоу підготували для вас добірку неймовірно смішних номерів.</strong></p><p><a href="https://teleportal.ua/show/ictv/dizelshow/2018" target="_blank">Дизель Шоу 2018</a> випуск 52 від 09.11.2018 дарує глядачам нову порцію сміху - не пропустіть жодного жарту!</p><p>Киянам добре знайома ситуація, коли половину міста перекривають через якийсь марафон. Ні пройти, ні проїхати, зате всі кудись біжать! Дизель шоу представляє вашій увазі цікавий скетч про те, що було б... на спеціальному марафоні для чиновників.</p><p>Задишка, серцеві хвороби, зайва вага - все це відрізняє середньостатистичного службовця. Чи можна провести люстрацію за допомогою марафону? Дивіться в скетчі Дизель шоу 2018.</p><p>Ще одна мініатюра Дизель шоу присвячена майже сюрреалістичній ситуації: дуже боязкий чоловік вперше в житті викликав повію.</p><p>Євген Чпок ніяк не міг зрозуміти, що ж йому робити шикарною блондинкою Віолетою, яка приїхала до нього. Боязкий чоловік почав ставити їй несподівані питання:</p><p>• Як ви вибрали цю професію?</p><p>• Яку музику Ви любите?</p><p>Повія як мінімум здивувалася такій поведінці клієнта. А в найвідповідальніший момент батьки Євгена несподівано повернулися додому... Дивіться смішну історію про інтелігента і дівчину легкої поведінки в гумористичному скетчі Дизель шоу!</p><p><strong>В Україні повним ходом йде судова реформа. Дивіться мініатюру про те, як відбувається конкурс на посаду антикорупційного судді за версією Дизель шоу.</strong></p><p>Практично всі кандидати намагаються дати хабар комісії. Вони вже зневірилися знайти чесного суддю. І тут у кабінет зайшов простий хлопець з провінції...</p><p>Яка доля чекає по-справжньому чесного суддю в Україні? Як Марина Поплавська ходила на йогу? Чим марафон чиновників відрізняється від гей-параду? Дивіться концерт Дизель шоу 2018 випуск 52 від 09.11.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередній концерт, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/dizelshow/2018/vypusk-51" target="_blank">Дизель шоу 2018 випуск 51</a></p>

Чпок і повія: історія одного сватання

Чпок і повія: історія одного сватання

Люстрація за допомогою марафону, незвичайний випадок з повією і нове рішення самого гуманного Печерського суду - гумористи Дизель шоу підготували для вас добірку неймовірно смішних номерів.

Дизель Шоу 2018 випуск 52 від 09.11.2018 дарує глядачам нову порцію сміху - не пропустіть жодного жарту!

Киянам добре знайома ситуація, коли половину міста перекривають через якийсь марафон. Ні пройти, ні проїхати, зате всі кудись біжать! Дизель шоу представляє вашій увазі цікавий скетч про те, що було б... на спеціальному марафоні для чиновників.

Задишка, серцеві хвороби, зайва вага - все це відрізняє середньостатистичного службовця. Чи можна провести люстрацію за допомогою марафону? Дивіться в скетчі Дизель шоу 2018.

Ще одна мініатюра Дизель шоу присвячена майже сюрреалістичній ситуації: дуже боязкий чоловік вперше в житті викликав повію.

Євген Чпок ніяк не міг зрозуміти, що ж йому робити шикарною блондинкою Віолетою, яка приїхала до нього. Боязкий чоловік почав ставити їй несподівані питання:

• Як ви вибрали цю професію?

• Яку музику Ви любите?

Повія як мінімум здивувалася такій поведінці клієнта. А в найвідповідальніший момент батьки Євгена несподівано повернулися додому... Дивіться смішну історію про інтелігента і дівчину легкої поведінки в гумористичному скетчі Дизель шоу!

В Україні повним ходом йде судова реформа. Дивіться мініатюру про те, як відбувається конкурс на посаду антикорупційного судді за версією Дизель шоу.

Практично всі кандидати намагаються дати хабар комісії. Вони вже зневірилися знайти чесного суддю. І тут у кабінет зайшов простий хлопець з провінції...

Яка доля чекає по-справжньому чесного суддю в Україні? Як Марина Поплавська ходила на йогу? Чим марафон чиновників відрізняється від гей-параду? Дивіться концерт Дизель шоу 2018 випуск 52 від 09.11.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній концерт, то дивіться за посиланням Дизель шоу 2018 випуск 51