Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Квартирне питання і повернення Міс Житомир-96
<p><strong>Сьогодні квартирне питання в тій чи іншій мірі хвилює практично кожного українця. Купити квартиру, продати, здати чи зняти в оренду? Гумористи Дизель шоу в легкій жартівливій формі обіграли проблему житла.</strong></p><p>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/dizelshow/2018" target="_blank">Дизель шоу 2018</a> випуск 53 від 07.12.2018 безтурботно і весело підняли питання пошуків квартири. Багато хто з нас вже звертався до послуг ріелторів і знає, як важко буває підібрати саме те, що потрібно. Як часто буває, що просиш знайти квартиру за певну суму біля певних станцій метро, ​​а тобі пропонують в два рази дорожче... де-небудь в Ірпені? Актори Дизель шоу розіграли мініатюру на цю тему.</p><p>Молода пара звернулася до агентства нерухомості. Дружині набридло жити в гуртожитку - вона нарешті хоче переїхати у свій куточок. Вони з чоловіком збиралися купити трикімнатну квартиру ще з 2001 року, збирали, чекали з нетерпінням... Як тільки ріелтор почув про можливу вигідну угоду, як він тут же пожвавився. І почав пропонувати варіанти. Дивіться у програмі Дизель шоу онлайн, як очікування зустрілися з реальністю. Що може дозволити собі звичайна українська сім'я? На які хитрощі йдуть ріелтори, щоб продати квартиру якнаймога дорожче? Гумористи Дизель шоу 2018 нічого не забули!</p><p>А як бонус Марина Поплавська та Яна Глущенко розповіли про відмінності між квартирами в новобудовах і хрущовках. Не пропустіть кілька кумедних спостережень у гумористичній програмі Дизель шоу 2018!</p><p>І, звичайно ж, жоден концерт Дизель шоу не обходиться без музики.</p><p><strong>Женя Сморигін та дівчата команди підготували пісню на одвічну тему стосунків чоловіків і жінок. Що робити, якщо красуня і чудовисько - це одна й та сама людина? І чи може потворна жаба за помахом чарівної палички перетворитися на прекрасну принцесу?</strong></p><p>Не пропустіть концерт Дизель шоу 2018 випуск 53 від 07.12.2018 на сайті Teleportal.ua - буде весело!</p><p>Якщо ви пропустили попередній концерт, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/dizelshow/2018/vypusk-52" target="_blank">Дизель шоу 2018 випуск 52</a></p>

Квартирне питання і повернення Міс Житомир-96

Квартирне питання і повернення Міс Житомир-96

Сьогодні квартирне питання в тій чи іншій мірі хвилює практично кожного українця. Купити квартиру, продати, здати чи зняти в оренду? Гумористи Дизель шоу в легкій жартівливій формі обіграли проблему житла.

У програмі Дизель шоу 2018 випуск 53 від 07.12.2018 безтурботно і весело підняли питання пошуків квартири. Багато хто з нас вже звертався до послуг ріелторів і знає, як важко буває підібрати саме те, що потрібно. Як часто буває, що просиш знайти квартиру за певну суму біля певних станцій метро, ​​а тобі пропонують в два рази дорожче... де-небудь в Ірпені? Актори Дизель шоу розіграли мініатюру на цю тему.

Молода пара звернулася до агентства нерухомості. Дружині набридло жити в гуртожитку - вона нарешті хоче переїхати у свій куточок. Вони з чоловіком збиралися купити трикімнатну квартиру ще з 2001 року, збирали, чекали з нетерпінням... Як тільки ріелтор почув про можливу вигідну угоду, як він тут же пожвавився. І почав пропонувати варіанти. Дивіться у програмі Дизель шоу онлайн, як очікування зустрілися з реальністю. Що може дозволити собі звичайна українська сім'я? На які хитрощі йдуть ріелтори, щоб продати квартиру якнаймога дорожче? Гумористи Дизель шоу 2018 нічого не забули!

А як бонус Марина Поплавська та Яна Глущенко розповіли про відмінності між квартирами в новобудовах і хрущовках. Не пропустіть кілька кумедних спостережень у гумористичній програмі Дизель шоу 2018!

І, звичайно ж, жоден концерт Дизель шоу не обходиться без музики.

Женя Сморигін та дівчата команди підготували пісню на одвічну тему стосунків чоловіків і жінок. Що робити, якщо красуня і чудовисько - це одна й та сама людина? І чи може потворна жаба за помахом чарівної палички перетворитися на прекрасну принцесу?

Не пропустіть концерт Дизель шоу 2018 випуск 53 від 07.12.2018 на сайті Teleportal.ua - буде весело!

Якщо ви пропустили попередній концерт, то дивіться за посиланням Дизель шоу 2018 випуск 52