Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Дизель Шоу

2019
12+

Дизель шоу повертаються на сцену! Вас чекають нові жарти, пісні, костюмовані мініатюри і безліч смішних сюрпризів від улюблених акторів. Просто натискайте «плей», а далі хвиля гумору віднесе вас у потрібному напрямку сама.

Всі випуски: 2019

всі відео: дивись з початку сезону

Дизель Шоу

Дизель шоу повертаються на сцену! Вас чекають нові жарти, пісні, костюмовані мініатюри і безліч смішних сюрпризів від улюблених акторів. Просто натискайте «плей», а далі хвиля гумору віднесе вас у потрібному напрямку сама.

Улюблені актори Дизель шоу 2019 повернулися на сцену після вимушеної перерви. У жовтні 2018 року вони потрапили в страшну аварію, після якої пішли довгі місяці відновлення і реабілітації. У цей трагічний день команда Дизель шоу 2019 втратила свою Королева гумору – Марину Поплавську. Цієї весни «дизеля» вперше виступають без однієї зі своїх найяскравіших актрис.


Ніколи сумувати – новий сезон обіцяє бути спекотним!

Гумористи Дизель шоу 2019 взялися за улюблену справу з новими силами, адже їхня місія – жартувати, веселити і робити життя кожного із глядачів трішечки краще. Спочатку вони вирушили у гастролі по Україні, а потім дали концерт у одному з найбільших залів Києва. Повернення було тріумфальним!


Не потрапили на концерт? Не біда! З 8 березня 2019 можна дивитися онлайн Дизель шоу 2019 на сайті Teleportal.ua

Не пропустіть жодного виступу артистів. Весняні концерти принесуть ще більше посмішок і приводів для радості!

У новому сезоні до української команди гумористів Дизель шоу 2019 приєдналися два учасники з Білорусі:

  • гумористка, актриса і телеведуча Маруся Грицук;
  • актор, телеведучий, шоумен Дмитро Танкович, під чиїм чуйним керівництвом знімалися такі проекти, як «Хата на тата», «Здається будиночок біля моря» та інші.

Тепер акторський склад Дизель шоу 2019 сміливо можна називати інтернаціональним!

Крім нових облич, в цьому сезоні ви також побачите і улюблених гумористів – Євгенія Гашенко, Євгенія Сморигіна, Вікторію Булітко, Яну Глущенко, Єгора Крутоголова, Олександра Бережка і Максима Неліпу. У багатьох номерах Дизель шоу 2019, як і в попередніх сезонах, задіюються запрошені актори, такі як відомі всім Сергій Пісаренко і Євген Нікішин.

Дивіться Дизель шоу 2019 онлайн на сайті Teleportal.ua в будь-який час – і неважливо, чи є квитки на концерт!