Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як підписати згоду на секс: найчастіші запитання
<p>Весна – найчудовіша пору року! Все оновлюється, співають березневі коти, дівчата потихеньку стають сміливішими і починають носити все більш і більш відкритий одяг. Дизель Шоу теж оновилися – на вас чекають нові актори і нові жарти.</p> <p>Гумористи проекту <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/dizelshow/2019">Дизель шоу 2019</a> випуск 55 від 15.03.2019 представили глядачам нових учасників:</p> <ul> <li>Марусю Грицук;</li> <li>Дмитра Танковича.</li> </ul> <p>Інтернаціональний склад Дизель шоу 2019 обіцяє подарувати своїм глядачам ще більше жартів. У цьому випуску ви побачите гумористичні мініатюри, музичні номери і дещо зовсім унікальне – Єгора Крутоголова в легінсах!</p> <p><strong>Подружжя намагаються підписати акт згоди на проникнення в іншу людину.</strong></p> <p>Чоловік дізнався про зміни в законодавстві України – тепер будь-яке проникнення без згоди партнера вважається згвалтуванням. Спантеличеніеподружжя завантажило в інтернеті спеціальну форму, і тут-то у них виникло багато питань... Навіщо потрібен акт виконаних робіт? Чи потрібно заповнювати акт згоди на секс, який триває менше двох хвилин? У пошуках істини чоловік і дружина навіть звернулися до нотаріуса... Дивіться дуже смішну мініатюру про труднощі інтимного життя для сучасних українців – гумористи Дизель шоу обіграли всі найстрашніші сценарії, про які ви читали в інтернеті!</p> <p><strong>Групова терапія може бути дуже ефективним інструментом для тих, хто хоче позбутися залежності.</strong></p> <p>Всі ми чули про збори анонімних алкоголіків і наркоманів, а що ви скажете щодо... групи грошезалежних? Гумористи Дизель шоу пофантазувати на цю тему. Хто ходить на такі збори? Ким треба працювати, щоб отримувати по 1.5 млн гривень на місяць? Можливо, ви й самі здогадуєтеся... Дивіться гумористичну мініатюру про корупціонерів у проекті Дизель шоу.</p> <p>Хочете дізнатися, як Єгор Крутоголов виглядає в обтягуючих штанах? Що може довести терапевта до нервового зриву? Не потрібно купувати квитки і йти на концерт – дивіться Дизель шоу 2019 випуск 55 онлайн на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/dizelshow/2019/vipusk-54">Дизель шоу 2019 випуск 54</a></p>

Як підписати згоду на секс: найчастіші запитання

Всі випуски | 2019

Як підписати згоду на секс: найчастіші запитання

Весна – найчудовіша пору року! Все оновлюється, співають березневі коти, дівчата потихеньку стають сміливішими і починають носити все більш і більш відкритий одяг. Дизель Шоу теж оновилися – на вас чекають нові актори і нові жарти.

Гумористи проекту Дизель шоу 2019 випуск 55 від 15.03.2019 представили глядачам нових учасників:

  • Марусю Грицук;
  • Дмитра Танковича.

Інтернаціональний склад Дизель шоу 2019 обіцяє подарувати своїм глядачам ще більше жартів. У цьому випуску ви побачите гумористичні мініатюри, музичні номери і дещо зовсім унікальне – Єгора Крутоголова в легінсах!

Подружжя намагаються підписати акт згоди на проникнення в іншу людину.

Чоловік дізнався про зміни в законодавстві України – тепер будь-яке проникнення без згоди партнера вважається згвалтуванням. Спантеличеніеподружжя завантажило в інтернеті спеціальну форму, і тут-то у них виникло багато питань... Навіщо потрібен акт виконаних робіт? Чи потрібно заповнювати акт згоди на секс, який триває менше двох хвилин? У пошуках істини чоловік і дружина навіть звернулися до нотаріуса... Дивіться дуже смішну мініатюру про труднощі інтимного життя для сучасних українців – гумористи Дизель шоу обіграли всі найстрашніші сценарії, про які ви читали в інтернеті!

Групова терапія може бути дуже ефективним інструментом для тих, хто хоче позбутися залежності.

Всі ми чули про збори анонімних алкоголіків і наркоманів, а що ви скажете щодо... групи грошезалежних? Гумористи Дизель шоу пофантазувати на цю тему. Хто ходить на такі збори? Ким треба працювати, щоб отримувати по 1.5 млн гривень на місяць? Можливо, ви й самі здогадуєтеся... Дивіться гумористичну мініатюру про корупціонерів у проекті Дизель шоу.

Хочете дізнатися, як Єгор Крутоголов виглядає в обтягуючих штанах? Що може довести терапевта до нервового зриву? Не потрібно купувати квитки і йти на концерт – дивіться Дизель шоу 2019 випуск 55 онлайн на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Дизель шоу 2019 випуск 54