Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як проголосувати на виборах і не пошкодувати про це?
<p>Як проголосувати на виборах президента України і не пошкодувати про це? Що обіцяє українцям партія «Народний рот»? Гумористи Дизель шоу легко і з гумором обіграють переживання українців.</p> <p>Концерт <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/dizelshow/2019">Дизель шоу 2019</a> випуск 56 від 22.03.2019 почався з пісень про легалізацію марихуани і закінчився обговоренням кандидатів у президенти. Ситуація у країні часом здається сумною, але улюблені гумористи і тут знаходять нові теми для жартів.</p> <p>Дивіться онлайн гумористичні мініатюри Дизель шоу про політику, сімейні стосунки і ще раз про політику!</p> <p><strong>Жінка вперше в житті вирішила піти на вибори і тепер дуже сильно хвилюється.</strong></p> <p>Вона настільки сильно переживала, що і сама не могла заснути, і чоловікові не давала спати. Чоловік упевнений в тому, що кого б не обрали – виберуть не того, а ось у дружини виникло багато питань. наприклад:</p> <ul> <li>За кого проголосувати, щоб не було соромно?</li> <li>Хто такі спостерігачі?</li> <li>Невже вибори бувають нечесними?</li> </ul> <p>На цьому концерти Дизель шоу 2019 ви побачите мініатюру про душевні терзання свідомої українки і почуєте відверту пісню про вибори.</p> <p><strong>Заступниця стала тимчасово виконуючою обов'язки губернатора. А потім він повернувся...</strong></p> <p>Губернатор був відсутній на робочому місці всього місяць, але він навіть не здогадувався, на що жінка здатна перетворити цілу область! Хто тепер ставить лайки за електронні декларації? Чому заступниця вирішила перенести зустріч з прем'єр-міністром? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться Дизель шоу онлайн.</p> <p><strong>У 2019 року в президентських перегонах бере участь дуже багато кандидатів. Гумористи Дизель шоу вирішили обіграти цей факт в гумористичній манері.</strong></p> <p>Хто тільки нині не йде в президенти! Єврей Ізя Кацман, місцевий алкоголік і навіть повія Анжела готові управляти країною – тільки дайте кермо. Чому кожен з них вважає себе гідним цього місця? Дивіться гумористичну мініатюру про нестандартні кандидатів в програмі Дизель шоу 2019 випуск 56 онлайн на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/dizelshow/2019/vipusk-55">Дизель шоу 2019 випуск 55</a></p>

Як проголосувати на виборах і не пошкодувати про це?

Всі випуски | 2019

Як проголосувати на виборах і не пошкодувати про це?

Як проголосувати на виборах президента України і не пошкодувати про це? Що обіцяє українцям партія «Народний рот»? Гумористи Дизель шоу легко і з гумором обіграють переживання українців.

Концерт Дизель шоу 2019 випуск 56 від 22.03.2019 почався з пісень про легалізацію марихуани і закінчився обговоренням кандидатів у президенти. Ситуація у країні часом здається сумною, але улюблені гумористи і тут знаходять нові теми для жартів.

Дивіться онлайн гумористичні мініатюри Дизель шоу про політику, сімейні стосунки і ще раз про політику!

Жінка вперше в житті вирішила піти на вибори і тепер дуже сильно хвилюється.

Вона настільки сильно переживала, що і сама не могла заснути, і чоловікові не давала спати. Чоловік упевнений в тому, що кого б не обрали – виберуть не того, а ось у дружини виникло багато питань. наприклад:

  • За кого проголосувати, щоб не було соромно?
  • Хто такі спостерігачі?
  • Невже вибори бувають нечесними?

На цьому концерти Дизель шоу 2019 ви побачите мініатюру про душевні терзання свідомої українки і почуєте відверту пісню про вибори.

Заступниця стала тимчасово виконуючою обов'язки губернатора. А потім він повернувся...

Губернатор був відсутній на робочому місці всього місяць, але він навіть не здогадувався, на що жінка здатна перетворити цілу область! Хто тепер ставить лайки за електронні декларації? Чому заступниця вирішила перенести зустріч з прем'єр-міністром? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться Дизель шоу онлайн.

У 2019 року в президентських перегонах бере участь дуже багато кандидатів. Гумористи Дизель шоу вирішили обіграти цей факт в гумористичній манері.

Хто тільки нині не йде в президенти! Єврей Ізя Кацман, місцевий алкоголік і навіть повія Анжела готові управляти країною – тільки дайте кермо. Чому кожен з них вважає себе гідним цього місця? Дивіться гумористичну мініатюру про нестандартні кандидатів в програмі Дизель шоу 2019 випуск 56 онлайн на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Дизель шоу 2019 випуск 55