Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Світ збожеволів: маршрутник став гондольєром, а байкери біжать від любителів смузі
<p style="text-align:justify">На концерті <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/dizelshow/2019">«Дизель шоу» 2019</a> випуск 59 від 17.05.2019 жартували про найактуальніше – про те, як результати виборів вплинули на людські взаємини, про любов і Євробачення.</p> <p style="text-align:justify">Гумористи «Дизель шоу» люблять знаходити цікаві порівняння. Сьогодні ви дізнаєтеся:</p> <ul> <li style="text-align:justify">Де в Україні знайти альтернативу американських гірок?</li> <li style="text-align:justify">Що об'єднує миколаївський вокзал і Колізей?</li> <li style="text-align:justify">Чим схожі Марокко і Затока?</li> <li style="text-align:justify">Як ідуть із життя справжні байкери?</li> </ul> <p style="text-align:justify">Гумористи «Дизель шоу» перевтілюються в різні образи і виходять на сцену, щоб вам було веселіше. Цього разу вони приміряли на себе образи вчителів, байкерів та організаторів національного відбору на пісенний конкурс.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Хлопець вирішив осв</strong><strong>ідчитися своїй коханій.</strong></p> <p style="text-align:justify">Як справжній романтик, він замовив прогулянку на гондолі. Чим водій човна відрізняється від гондольєра? Дивіться в гумористичній мініатюрі «Дизель шоу» онлайн! «Водій гондоли» виявився колишнім маршрутники... з усіма витікаючими наслідками. Чи можна влаштувати романтику в такій компанії? Чи вийшло у хлопця зробити пропозицію? Дивіться «Дизель шоу» 2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align:justify"><strong>Гумористи відкрили страшну таємницю про те, куди йдуть байкери.</strong></p> <p style="text-align:justify">Це не рай і не пекло, а щось більш страшне. Для героїв гумористичного скетчу «Дизель шоу» видався важкий день – мало того, що вони втратили товариша, так ще і якісь прихильники смузі на самокатах заважають жити! Дивіться забавну історію про брутальних байкерів і їх сучасних братів від «Дизель шоу» онлайн.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Історія вчительки, яку звільнили за фото у купальнику, прогриміла на весь світ.</strong></p> <p style="text-align:justify">Співчуваючі організували флешмоб – вчителі з усього світу почали виставляти свої фото, щоб показати, що це нормально. Одна українська школа теж вирішила взяти участь... Що з цього вийшло – дивіться в «Дизель шоу» 2019 випуск 59 від 17.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередній концерт, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/dizelshow/2019/vypusk-58">«Дизель шоу» 2019 випуск 58</a>.</p>

Світ збожеволів: маршрутник став гондольєром, а байкери біжать від любителів смузі

Всі випуски | 2019

Світ збожеволів: маршрутник став гондольєром, а байкери біжать від любителів смузі

На концерті «Дизель шоу» 2019 випуск 59 від 17.05.2019 жартували про найактуальніше – про те, як результати виборів вплинули на людські взаємини, про любов і Євробачення.

Гумористи «Дизель шоу» люблять знаходити цікаві порівняння. Сьогодні ви дізнаєтеся:

  • Де в Україні знайти альтернативу американських гірок?
  • Що об'єднує миколаївський вокзал і Колізей?
  • Чим схожі Марокко і Затока?
  • Як ідуть із життя справжні байкери?

Гумористи «Дизель шоу» перевтілюються в різні образи і виходять на сцену, щоб вам було веселіше. Цього разу вони приміряли на себе образи вчителів, байкерів та організаторів національного відбору на пісенний конкурс.

Хлопець вирішив освідчитися своїй коханій.

Як справжній романтик, він замовив прогулянку на гондолі. Чим водій човна відрізняється від гондольєра? Дивіться в гумористичній мініатюрі «Дизель шоу» онлайн! «Водій гондоли» виявився колишнім маршрутники... з усіма витікаючими наслідками. Чи можна влаштувати романтику в такій компанії? Чи вийшло у хлопця зробити пропозицію? Дивіться «Дизель шоу» 2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Гумористи відкрили страшну таємницю про те, куди йдуть байкери.

Це не рай і не пекло, а щось більш страшне. Для героїв гумористичного скетчу «Дизель шоу» видався важкий день – мало того, що вони втратили товариша, так ще і якісь прихильники смузі на самокатах заважають жити! Дивіться забавну історію про брутальних байкерів і їх сучасних братів від «Дизель шоу» онлайн.

Історія вчительки, яку звільнили за фото у купальнику, прогриміла на весь світ.

Співчуваючі організували флешмоб – вчителі з усього світу почали виставляти свої фото, щоб показати, що це нормально. Одна українська школа теж вирішила взяти участь... Що з цього вийшло – дивіться в «Дизель шоу» 2019 випуск 59 від 17.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередній концерт, то дивіться за посиланням «Дизель шоу» 2019 випуск 58.