Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Підводні камені гарячих путівок: чому не варто економити?
<p style="text-align: justify;">У <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/dizelshow/2019">«Дизель Шоу» 2019</a> випуск 61 від 06.09.2019 на вас чекають номери про ситуації, які знайомі кожному – непередбачувані трабли у відпустці, батьківство та взаємини з сусідами.</p><p style="text-align: justify;"> </p><p style="text-align: justify;"><strong>Як повернутися живим із довгоочікуваного відпочинку?</strong></p><p style="text-align: justify;">Відпустка – найприємніше, що може дати робота. «Дизель Шоу» розкаже про те, як правильно вибрати путівку, щоб відпочинок був вдалим і приніс лише позитивні емоції. Дивіться онлайн мініатюру «Дизель Шоу» та дізнайтеся, чому автобусний тур по Європі закінчився для героїв на кордоні та якою перепоною на шляху був Шулявський міст. Завжди орієнтуєтеся по GPS та шукаєте найкоротший маршрут? Тоді будьте готові до несподіванок на дорозі.</p><p style="text-align: justify;"> </p><p style="text-align: justify;"><strong>Майбутній батько вперше вирушив у дитячий магазин</strong></p><p style="text-align: justify;">Народження дитини – дуже хвилююча подія, до якої потрібна ретельна підготовка. Дружина прямо з пологового будинку відправляє чоловіка за покупками в дитячий магазин. В 61 випуску «Дизель Шоу»  2019 майбутній батько дізнається про всі види пустушок, підгузків і ледь не посивіє від ціни на коляску. Ще більш складним і захопливим є вибір горщика для свого чада. Мерщій вмикайте «Дизель Шоу», щоб почути, чому чоловіки зберігають резину від машини в дитячому манежі? І які на смак млинці із присипки?</p><p style="text-align: justify;"> </p><p style="text-align: justify;"><strong>Чоловік повернувся з нічної зміни</strong></p><p style="text-align: justify;">Теплі взаємини з сусідами – вічна проблема та хороша тема для жартів. Один сусід затіяв ремонт, другий – віддав сина на фортепіано, а сусідка взагалі ходить в нових лабутенах по квартирі. Чи буде міцним сон нашого героя в такій атмосфері?</p><p style="text-align: justify;">Дивіться концерт «Дизель Шоу» 2019 випуск 61 від 06.09.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua та зарядіться позитивними емоціями.</p><p style="text-align: justify;">Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу даремно – дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/dizelshow/2019/vypusk-60">«Дизель Шоу» 2019 випуск 60</a>.</p>

Підводні камені гарячих путівок: чому не варто економити?

Всі випуски | 2019

Підводні камені гарячих путівок: чому не варто економити?

У «Дизель Шоу» 2019 випуск 61 від 06.09.2019 на вас чекають номери про ситуації, які знайомі кожному – непередбачувані трабли у відпустці, батьківство та взаємини з сусідами.

 

Як повернутися живим із довгоочікуваного відпочинку?

Відпустка – найприємніше, що може дати робота. «Дизель Шоу» розкаже про те, як правильно вибрати путівку, щоб відпочинок був вдалим і приніс лише позитивні емоції. Дивіться онлайн мініатюру «Дизель Шоу» та дізнайтеся, чому автобусний тур по Європі закінчився для героїв на кордоні та якою перепоною на шляху був Шулявський міст. Завжди орієнтуєтеся по GPS та шукаєте найкоротший маршрут? Тоді будьте готові до несподіванок на дорозі.

 

Майбутній батько вперше вирушив у дитячий магазин

Народження дитини – дуже хвилююча подія, до якої потрібна ретельна підготовка. Дружина прямо з пологового будинку відправляє чоловіка за покупками в дитячий магазин. В 61 випуску «Дизель Шоу»  2019 майбутній батько дізнається про всі види пустушок, підгузків і ледь не посивіє від ціни на коляску. Ще більш складним і захопливим є вибір горщика для свого чада. Мерщій вмикайте «Дизель Шоу», щоб почути, чому чоловіки зберігають резину від машини в дитячому манежі? І які на смак млинці із присипки?

 

Чоловік повернувся з нічної зміни

Теплі взаємини з сусідами – вічна проблема та хороша тема для жартів. Один сусід затіяв ремонт, другий – віддав сина на фортепіано, а сусідка взагалі ходить в нових лабутенах по квартирі. Чи буде міцним сон нашого героя в такій атмосфері?

Дивіться концерт «Дизель Шоу» 2019 випуск 61 від 06.09.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua та зарядіться позитивними емоціями.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу даремно – дивіться онлайн «Дизель Шоу» 2019 випуск 60.