Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як знайти ідеальну пару, якщо вам трохи за 30?
<p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/dizelshow/2019">«Дизель Шоу 2019»</a> випуск 62 від 13.09.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua! Сьогодні гумористи здійснили мрію будь-якого українця. Як заживе народ, якщо долар все-таки буде по 8? А що, як він опуститься ще нижче? До вашої уваги – фантазія від «дизелів»!</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"><strong><span>Коли чоловік збирає меблі, завжди залишаються зайві деталі</span></strong></p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Герой мініатюри «Дизель шоу 2019» Саша впевнений: інструкції придумані для ідіотів. Він, як нормальний мужик, легко може зібрати дитяче ліжечко без будь-яких там підказок! Правда, у молодого батька виникає багато питань:</p> <ul> <li class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Чи повинно у ліжечка бути дно?</li> <li class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Чому в інструкції намальований дриль, якщо його не потрібно використовувати?</li> <li class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Навіщо ліжечку чотири коліщатка?</li> </ul> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Не пропустіть майстер-клас по альтернативному ремонту в «Дизель Шоу» – останній випуск дасть вам безліч нових непотрібних знань. Саша майстерно зробив для коханої дружини справжню квест-квартиру!</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"><strong><span>Навіть якщо вам трохи за 30</span><span>...</span></strong></p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Всі ми хочемо любові. Дивіться онлайн в «Дизель Шоу», як самотні люди старші за тридцять намагаються знайти свою другу половинку. Клуб дає стовідсоткову гарантію того, що учасники знайдуть собі пару. Але з кого ж тут вибрати, якщо на збори одиноких людей прийшли: 90-річна бабця, мамин синочок, донжуан і мати чотирьох дітей? Дізнайтеся просто зараз!</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"><strong><span>В Україні питання масової імміграції стало руба</span></strong></p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Гумористи «Дизель Шоу» представили таку ситуацію: що, як з країни виїде ще більше людей? Трудова імміграція стане найбільшою проблемою держави. Підвищення зарплат не допомагає. Медична, податкова і пенсійна реформи зробили тільки гірше. Що ж потрібно вдіяти, щоб повернути людей назад? Дізнайтеся відповідь на це питання разом з нами – дивіться «Дизель Шоу 2019» випуск 62 від 13.09.2019 онлайн на сайті «Телепортал»!</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/dizelshow/2019/vypusk-61">«Дизель Шоу 2019» випуск 61.</a></p>

Як знайти ідеальну пару, якщо вам трохи за 30?

Всі випуски | 2019

Як знайти ідеальну пару, якщо вам трохи за 30?

Дивіться «Дизель Шоу 2019» випуск 62 від 13.09.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua! Сьогодні гумористи здійснили мрію будь-якого українця. Як заживе народ, якщо долар все-таки буде по 8? А що, як він опуститься ще нижче? До вашої уваги – фантазія від «дизелів»!

Коли чоловік збирає меблі, завжди залишаються зайві деталі

Герой мініатюри «Дизель шоу 2019» Саша впевнений: інструкції придумані для ідіотів. Він, як нормальний мужик, легко може зібрати дитяче ліжечко без будь-яких там підказок! Правда, у молодого батька виникає багато питань:

  • Чи повинно у ліжечка бути дно?
  • Чому в інструкції намальований дриль, якщо його не потрібно використовувати?
  • Навіщо ліжечку чотири коліщатка?

Не пропустіть майстер-клас по альтернативному ремонту в «Дизель Шоу» – останній випуск дасть вам безліч нових непотрібних знань. Саша майстерно зробив для коханої дружини справжню квест-квартиру!

Навіть якщо вам трохи за 30...

Всі ми хочемо любові. Дивіться онлайн в «Дизель Шоу», як самотні люди старші за тридцять намагаються знайти свою другу половинку. Клуб дає стовідсоткову гарантію того, що учасники знайдуть собі пару. Але з кого ж тут вибрати, якщо на збори одиноких людей прийшли: 90-річна бабця, мамин синочок, донжуан і мати чотирьох дітей? Дізнайтеся просто зараз!

В Україні питання масової імміграції стало руба

Гумористи «Дизель Шоу» представили таку ситуацію: що, як з країни виїде ще більше людей? Трудова імміграція стане найбільшою проблемою держави. Підвищення зарплат не допомагає. Медична, податкова і пенсійна реформи зробили тільки гірше. Що ж потрібно вдіяти, щоб повернути людей назад? Дізнайтеся відповідь на це питання разом з нами – дивіться «Дизель Шоу 2019» випуск 62 від 13.09.2019 онлайн на сайті «Телепортал»!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Дизель Шоу 2019» випуск 61.