Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Діснейленд по-українськи: пригоди іноземця в плацкартному вагоні
<p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/dizelshow/2019">«Дизель шоу» 2019</a> випуск 64 від 25.10.2019 актори згадують Радянський Союз. Як пояснити сучасній дитині, де люди зберігали фотографії до появи соцмереж і сучасних телефонів? Не пропустіть оригінальні пояснення в номері за участю Єгора Крутоголова!</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"> </p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"><strong><span>Як завести собаку і стати мільйонером?</span></strong></p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Кажуть, що люди заводять домашніх улюбленців, схожих на себе. У 64 випуску «Дизель шоу» шопоголічка Яна вирішила купити песика. Чоловік сподівався на ситну вечерю, а замість цього отримав на руки чотирилапого друга вартістю 2 000 доларів. Цуценя звуть Буцефал Генріх Людвіг Четвертий – його родовід довший і багатший, ніж у господарів! Яночка купила для нового улюбленця купу мазей, вітамінів і шампунів. Навіщо собаці крем для здорової шкіри? Чому цуценяті на вечерю купують кролика в імбирному соусі, а чоловік повинен ходити голодним? Не пропустіть мініатюру про собачників – дивіться онлайн «Дизель шоу»!</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"> </p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"><strong><span>Екстрім для іноземця</span></strong></p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Найстрашніша розвага для іноземного гостя в Україні – це не скелелазіння і не екскурсія по катакомбах. Для європейця реальний екстрим – це проїхатися в плацкартному вагоні звичайного українського поїзда!</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Герой мініатюри «Дизель шоу 2019» дивом купив останній квиток. Йому терміново потрібно було поїхати в інше місто, тому він навіть не подивився на клас вагона. Тепер наївному іноземцеві доведеться відчути всі жахи плацкарта на собі! Він пройде всі дев'ять кіл пекла, починаючи від розчинної кави і закінчуючи вологим сірим простирадлом. Чоловік дізнається багато нового про загадкових українців і їхні поїзди, наприклад:</p> <ul> <li class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">чому не можна їсти пиріжки на станціях;</li> <li class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">що таке «боковуха»;</li> <li class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">чому ніколи не варто грубіянити провідниці.</li> </ul> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Чи зможе він доїхати з точки А в точку Б і не зійти з розуму? Дізнайтеся просто зараз – дивіться гумористичні мініатюри в програмі «Дизель шоу» 2019 випуск 64 від 25.10.2019 на сайті «Телепортал»!</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/dizelshow/2019/vypusk-63">«Дизель шоу» 2019 випуск 63</a>.</p>

Діснейленд по-українськи: пригоди іноземця в плацкартному вагоні

Всі випуски | 2019

Діснейленд по-українськи: пригоди іноземця в плацкартному вагоні

У програмі «Дизель шоу» 2019 випуск 64 від 25.10.2019 актори згадують Радянський Союз. Як пояснити сучасній дитині, де люди зберігали фотографії до появи соцмереж і сучасних телефонів? Не пропустіть оригінальні пояснення в номері за участю Єгора Крутоголова!

 

Як завести собаку і стати мільйонером?

Кажуть, що люди заводять домашніх улюбленців, схожих на себе. У 64 випуску «Дизель шоу» шопоголічка Яна вирішила купити песика. Чоловік сподівався на ситну вечерю, а замість цього отримав на руки чотирилапого друга вартістю 2 000 доларів. Цуценя звуть Буцефал Генріх Людвіг Четвертий – його родовід довший і багатший, ніж у господарів! Яночка купила для нового улюбленця купу мазей, вітамінів і шампунів. Навіщо собаці крем для здорової шкіри? Чому цуценяті на вечерю купують кролика в імбирному соусі, а чоловік повинен ходити голодним? Не пропустіть мініатюру про собачників – дивіться онлайн «Дизель шоу»!

 

Екстрім для іноземця

Найстрашніша розвага для іноземного гостя в Україні – це не скелелазіння і не екскурсія по катакомбах. Для європейця реальний екстрим – це проїхатися в плацкартному вагоні звичайного українського поїзда!

Герой мініатюри «Дизель шоу 2019» дивом купив останній квиток. Йому терміново потрібно було поїхати в інше місто, тому він навіть не подивився на клас вагона. Тепер наївному іноземцеві доведеться відчути всі жахи плацкарта на собі! Він пройде всі дев'ять кіл пекла, починаючи від розчинної кави і закінчуючи вологим сірим простирадлом. Чоловік дізнається багато нового про загадкових українців і їхні поїзди, наприклад:

  • чому не можна їсти пиріжки на станціях;
  • що таке «боковуха»;
  • чому ніколи не варто грубіянити провідниці.

Чи зможе він доїхати з точки А в точку Б і не зійти з розуму? Дізнайтеся просто зараз – дивіться гумористичні мініатюри в програмі «Дизель шоу» 2019 випуск 64 від 25.10.2019 на сайті «Телепортал»!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Дизель шоу» 2019 випуск 63.