Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Актори «Дизель Шоу» ідуть у проєкт «Холостяк»
<p>У проєкті <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/dizelshow/2019">«Дизель Шоу» 2019</a> випуску 65 від 01.11.2019 актори студії знову прикрашають п'ятничний вечір глядачів відмінним гумором. Вікторію Булітко всі вже звикли бачити ще й по неділях у відомому танцювальному шоу. Інші учасники «Дизель Шоу» самі таємно сподіваються теж вийти на інші сцени. Наприклад, Євген Гашенко хоче в «Битву Екстрасенсів», щоб навчитися передбачати курс долара та заробляти на ньому. <a href="https://teleportal.ua/person/evgen-smorigin">Євген Сморигін</a> бачить себе наступним «Холостяком» і вважає, ще дві дружини, крім нинішньої, йому не завадять. Сергій Писаренко націлений брати участь у «Хе-Факторі», а Євген Нікішин у проєкті «Мастер Шеф», щоб доїдати все, що не доїли судді. А ось Дмитро Танкович хоче стати ведучим «Дизель Шоу». Дивіться онлайн у 65 випуску, як він поділить цю посаду з <a href="https://teleportal.ua/person/egor-krutogolov">Єгором Крутоголовим</a>?</p> <p> </p> <p><strong><span>Випадок у художній школі</span></strong></p> <p>Навіть в інтелігентів часом бувають зриви. Так сталося і в художньому класі, коли викладач оголосив, що сьогодні доведеться малювати чоловіче тіло з натури. Як впораються з собою портретистки перед шармом Сергія Миколайовича або просто Бога, у яких 5 років не було інтимних стосунків? Звичайно ж, погано. На сцені «Дизель Шоу» 2019 розіграється справжня гаряча драма. Не пропустіть!</p> <p> </p> <p><strong><span>Засідання в мерії</span></strong></p> <p>Голова провінційного українського містечка набрався смаку й кожен день збирає голів комітетів на екстрений тімбілдинг. Раз по раз приходячи на килим, управлінці не знають, чого чекати. Може, знову вибори? Вони тепер у країні настають несподівано. А може, мер знову не може розгадати сканворд чи забув пароль від інтернету? Або нова влада вирішила покарати чиновника? Але ні, причина в іншому. Дивіться в останньому випуску «Дизель Шоу» від 01.11.2019, як мер шукатиме, хто розстріляв його п'яту точку на корпоративному пейнтболі? І дізнайтеся всю правду про смішні будні цілодобового РАГСу, у якому розписують за одну добу.</p> <p>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу даремно – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/dizelshow/2019/vypusk-64">«Дизель Шоу» 2019 випуск 64</a>.</p>

Актори «Дизель Шоу» ідуть у проєкт «Холостяк»

Всі випуски | 2019

Актори «Дизель Шоу» ідуть у проєкт «Холостяк»

У проєкті «Дизель Шоу» 2019 випуску 65 від 01.11.2019 актори студії знову прикрашають п'ятничний вечір глядачів відмінним гумором. Вікторію Булітко всі вже звикли бачити ще й по неділях у відомому танцювальному шоу. Інші учасники «Дизель Шоу» самі таємно сподіваються теж вийти на інші сцени. Наприклад, Євген Гашенко хоче в «Битву Екстрасенсів», щоб навчитися передбачати курс долара та заробляти на ньому. Євген Сморигін бачить себе наступним «Холостяком» і вважає, ще дві дружини, крім нинішньої, йому не завадять. Сергій Писаренко націлений брати участь у «Хе-Факторі», а Євген Нікішин у проєкті «Мастер Шеф», щоб доїдати все, що не доїли судді. А ось Дмитро Танкович хоче стати ведучим «Дизель Шоу». Дивіться онлайн у 65 випуску, як він поділить цю посаду з Єгором Крутоголовим?

 

Випадок у художній школі

Навіть в інтелігентів часом бувають зриви. Так сталося і в художньому класі, коли викладач оголосив, що сьогодні доведеться малювати чоловіче тіло з натури. Як впораються з собою портретистки перед шармом Сергія Миколайовича або просто Бога, у яких 5 років не було інтимних стосунків? Звичайно ж, погано. На сцені «Дизель Шоу» 2019 розіграється справжня гаряча драма. Не пропустіть!

 

Засідання в мерії

Голова провінційного українського містечка набрався смаку й кожен день збирає голів комітетів на екстрений тімбілдинг. Раз по раз приходячи на килим, управлінці не знають, чого чекати. Може, знову вибори? Вони тепер у країні настають несподівано. А може, мер знову не може розгадати сканворд чи забув пароль від інтернету? Або нова влада вирішила покарати чиновника? Але ні, причина в іншому. Дивіться в останньому випуску «Дизель Шоу» від 01.11.2019, як мер шукатиме, хто розстріляв його п'яту точку на корпоративному пейнтболі? І дізнайтеся всю правду про смішні будні цілодобового РАГСу, у якому розписують за одну добу.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу даремно – переходьте за посиланням і дивіться «Дизель Шоу» 2019 випуск 64.