Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Дружина підхопила інстаграмус дебіліус: як лікувати?
<p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"><span>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/dizelshow/2019">«Дизель шоу» 2019</a> випуск 66 від 08.11.2019 гумористи жартують про найбільш</span><span>і проблеми сучасності</span></p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Що робити, якщо дружина проводить весь день в телефоні, дорослий син не бажає з'їжджати з рідної домівки, а модна музика більше схожа на безглуздий набір слів? Не впадайте у відчай, якщо вас це також лякає! Актори «Дизель шоу» покажуть все в позитивному світлі.</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"> </p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"><strong><span>Легалізація марихуани в Україні: за і проти</span></strong></p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Чи варто дозволяти використання медичного каннабіса? В Україні тривають дебати на цю тему. Знаходяться як затяті противники легалізації наркотиків, так і захисники корисної рослини. У мініатюрі «Дизель шоу 2019» експерти прийшли на ефір передачі «Корисна медицина», щоб зважити всі «за» і «проти». Чи впливає куріння марихуани на мозок людини? Чи варто дозволити її використання в медицині? Дізнайтеся версію від улюблених гумористів прямо зараз!</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"> </p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"><strong><span>Що робити, якщо дружина – інстаголічка?</span></strong></p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Герой мініатюри «Дизель шоу» в 66 випуску ніяк не може достукатися до дружини. Вона не випускає телефон із рук. В результаті жінка впадає в дивний ступор, не реагуючи навіть не чарівне слово «розпродаж». Переляканий чоловік викликає лікаря, і – о жах! - той ставить страшний діагноз «інстаграмус дебіліус». Що це за хвороба, і чи можна її вилікувати? Дізнайтеся все про п'ять стадій сучасної недуги – дивіться «Дизель шоу» онлайн і не зловживайте соцмережами.</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"> </p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"><strong><span>Як пояснити синові, що він вже дорослий?</span></strong></p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Батьки ніяк не можуть натякнути дорослому чаду, що йому пора жити окремо. Знайома картина? «Синочку» вже давно не дитина, проте йому навіть в голову не прийде піти працювати. А навіщо, якщо мама і тато все одно все принесуть на блюдечку? Батьки вже в тому віці, що їм самим не завадила б допомога дітей, а їм досі доводиться тягнути спадкоємця на шиї... Чи зможуть вони набратися сміливості? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Дизель шоу» 2019 випуск 66 від 08.11.2019 онлайн.</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/dizelshow/2019/vypusk-65">«Дизель шоу» 2019 випуск 65</a>.</p>

Дружина підхопила інстаграмус дебіліус: як лікувати?

Всі випуски | 2019

Дружина підхопила інстаграмус дебіліус: як лікувати?

У програмі «Дизель шоу» 2019 випуск 66 від 08.11.2019 гумористи жартують про найбільші проблеми сучасності

Що робити, якщо дружина проводить весь день в телефоні, дорослий син не бажає з'їжджати з рідної домівки, а модна музика більше схожа на безглуздий набір слів? Не впадайте у відчай, якщо вас це також лякає! Актори «Дизель шоу» покажуть все в позитивному світлі.

 

Легалізація марихуани в Україні: за і проти

Чи варто дозволяти використання медичного каннабіса? В Україні тривають дебати на цю тему. Знаходяться як затяті противники легалізації наркотиків, так і захисники корисної рослини. У мініатюрі «Дизель шоу 2019» експерти прийшли на ефір передачі «Корисна медицина», щоб зважити всі «за» і «проти». Чи впливає куріння марихуани на мозок людини? Чи варто дозволити її використання в медицині? Дізнайтеся версію від улюблених гумористів прямо зараз!

 

Що робити, якщо дружина – інстаголічка?

Герой мініатюри «Дизель шоу» в 66 випуску ніяк не може достукатися до дружини. Вона не випускає телефон із рук. В результаті жінка впадає в дивний ступор, не реагуючи навіть не чарівне слово «розпродаж». Переляканий чоловік викликає лікаря, і – о жах! - той ставить страшний діагноз «інстаграмус дебіліус». Що це за хвороба, і чи можна її вилікувати? Дізнайтеся все про п'ять стадій сучасної недуги – дивіться «Дизель шоу» онлайн і не зловживайте соцмережами.

 

Як пояснити синові, що він вже дорослий?

Батьки ніяк не можуть натякнути дорослому чаду, що йому пора жити окремо. Знайома картина? «Синочку» вже давно не дитина, проте йому навіть в голову не прийде піти працювати. А навіщо, якщо мама і тато все одно все принесуть на блюдечку? Батьки вже в тому віці, що їм самим не завадила б допомога дітей, а їм досі доводиться тягнути спадкоємця на шиї... Чи зможуть вони набратися сміливості? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Дизель шоу» 2019 випуск 66 від 08.11.2019 онлайн.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Дизель шоу» 2019 випуск 65.