Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Важкоатлетки освоюють танці на пілоні
<p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Не пропустіть новий концерт улюблених гумористів – дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/dizelshow/2019">«Дизель шоу» 2019</a> випуск 67 від 06.12.2019 на сайті «Телепортал»!</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"> </p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"><strong><span>Актори привітають Вікторію Булітко із заслуженою «бронзою»</span></strong></p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Віка посіла третє місце в танцювальному конкурсі. Колеги вирішили привітати її як-небудь по-особливому. <a href="https://teleportal.ua/person/evgen-smorigin">Євген Сморигін</a> спеціально для цього випадку купив красиву статуетку з танцюючою балериною. <a href="https://teleportal.ua/person/viktoriya-bulitko">Вікторія Булітко</a> стверджує: вона зовсім не засмутилася через те, що зайняла всього лише третє місце, а не перше. Але чи так це? Дізнайтеся в 67 випуску «Дизель шоу»!</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"> </p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"><strong><span>Найстрашніший день для будь-якого чоловіка</span></strong></p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Нещодавно була подія, яку можна порівняти зі стихійним лихом. Чоловіки в розпачі рвали на собі волосся, проклинали все на світі, деякі були готові подати на розлучення... Звичайно ж, мова йде про Чорну п'ятницю!</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Герой мініатюри «Дизель шоу» примчав до відділення поліції в паніці. Нещасний стверджує: його грабують і гвалтують одночасно! Поки чоловік розмовляв із поліцейськими, на його телефон одне за одним приходили повідомлення від банку... Що ж сталося? Чому потерпілий б'ється в істериці і загрожує вбити власну дружину? Не пропустіть мініатюру про Чорну п'ятницю – дивіться «Дизель шоу» онлайн.</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"> </p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"><strong><span>Танці на пілоні можуть офіційно стати олімпійським спортом?</span></strong></p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Не пропустіть гумористичну мініатюру, в якій представник міністерства приніс погані новини суворим важкоатлеткам! Збірна України тренувалася день і ніч, виграючи золоті медалі, щоб гідно представити свою країну на Олімпійських іграх. А тепер важку атлетику вирішили прибрати з програми, поставивши замість неї танці на пілоні... Як поставляться спортсменки до цієї новини? І що вони зроблять із бідним працівником міністерства молоді та спорту, який приніс їм погані вісті? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Дизель шоу» 2019 випуск 67 від 06.12.2019 на сайті «Телепортал»!</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/dizelshow/2019/vypusk-66">«Дизель шоу» 2019 випуск 66</a>.</p>

Важкоатлетки освоюють танці на пілоні

Всі випуски | 2019

Важкоатлетки освоюють танці на пілоні

Не пропустіть новий концерт улюблених гумористів – дивіться «Дизель шоу» 2019 випуск 67 від 06.12.2019 на сайті «Телепортал»!

 

Актори привітають Вікторію Булітко із заслуженою «бронзою»

Віка посіла третє місце в танцювальному конкурсі. Колеги вирішили привітати її як-небудь по-особливому. Євген Сморигін спеціально для цього випадку купив красиву статуетку з танцюючою балериною. Вікторія Булітко стверджує: вона зовсім не засмутилася через те, що зайняла всього лише третє місце, а не перше. Але чи так це? Дізнайтеся в 67 випуску «Дизель шоу»!

 

Найстрашніший день для будь-якого чоловіка

Нещодавно була подія, яку можна порівняти зі стихійним лихом. Чоловіки в розпачі рвали на собі волосся, проклинали все на світі, деякі були готові подати на розлучення... Звичайно ж, мова йде про Чорну п'ятницю!

Герой мініатюри «Дизель шоу» примчав до відділення поліції в паніці. Нещасний стверджує: його грабують і гвалтують одночасно! Поки чоловік розмовляв із поліцейськими, на його телефон одне за одним приходили повідомлення від банку... Що ж сталося? Чому потерпілий б'ється в істериці і загрожує вбити власну дружину? Не пропустіть мініатюру про Чорну п'ятницю – дивіться «Дизель шоу» онлайн.

 

Танці на пілоні можуть офіційно стати олімпійським спортом?

Не пропустіть гумористичну мініатюру, в якій представник міністерства приніс погані новини суворим важкоатлеткам! Збірна України тренувалася день і ніч, виграючи золоті медалі, щоб гідно представити свою країну на Олімпійських іграх. А тепер важку атлетику вирішили прибрати з програми, поставивши замість неї танці на пілоні... Як поставляться спортсменки до цієї новини? І що вони зроблять із бідним працівником міністерства молоді та спорту, який приніс їм погані вісті? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Дизель шоу» 2019 випуск 67 від 06.12.2019 на сайті «Телепортал»!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Дизель шоу» 2019 випуск 66.